Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Chark

Проблем със стартиране на Windows 8 64bit

Препоръчан отговор

Преди точно един ден сестра ми си купи чисто нов лаптоп Toshiba Satellite и го занесе на сервиз да му инсталират "нужните програми", драйвери и уиндоус, колко добре са си свършили работата - не знам.Трябва да кажа, че аз достъп до лаптопа нямам което много ме затруднява да обясня точно, всичко ми е обяснено по телефон.От това което разбрах след стартиране на лаптопа се появява менюто на Win 8 и забиването започва веднага.Освен това ако бъде натиснат който и да е бутон от менюто започва едно прескачане на картината на монитора като както беше при старите телевизори.Ако има въпроси ще се опитам да обясня каквото мога и до колкото мога.Ако все пак нищо не се получи ще го върнем и ще пиша кактв е бил проблема.Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме лаптоп, купен от някъде си с нелегален Windows инсталиран някъде си с някакви си програми от някакви техници и при зареждане се получава някакъв проблем, който при натискане на някакъв бутон някак си се влошава??????? Правилно ли НЯКАКВИ разбрах НЯКАКЪВ проблем? Защо не занесете някаквият лаптоп в някаквият гаранционен сервиз в някаквият град, където живеете? може някой сервизен техник в някаквият сервиз някъде там да намери някакъв проблем и някакси да го опише в някаквата гаранция и някак си да го поправи и при това някак си без пари? Или някак си, де да знам, по някакъв начин да го поправи някак си? Или някак си да направите някаква рекламация в този някой сервиз, където са инсталирали някаквите програми? Някак си не знам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.