Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така изкарах си аз картите оправих се за сега, днес ми я дадоха, но имам 1 въпрос.

Поръчвам най-често продукти с Free доставка. Какво представлява тази Free доставка. Доставката до България е безплатна и аз трябва да платя до пощата до моя град, или въобще нищо не плащам. Отивам вземам си я и си тръгвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така изкарах си аз картите оправих се за сега, днес ми я дадоха, но имам 1 въпрос.

Поръчвам най-често продукти с Free доставка. Какво представлява тази Free доставка. Доставката до България е безплатна и аз трябва да платя до пощата до моя град, или въобще нищо не плащам. Отивам вземам си я и си тръгвам?

1. Пейпал не доставя нищо, те осигуряват плащането

2. Зависи от сайта, но ако е от китайските то поръчката ви пристига в пощата на адреса и вие си я взимате от там (ако е малка пощаджията ви я носи у вас)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи пропуснах да кажа, че поръчвам от ebay, от различни търговци :) ако ще идват вкъщи получавам ли някакво известие по някакъв начин кога как и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи пропуснах да кажа, че поръчвам от ebay, от различни търговци :) ако ще идват вкъщи получавам ли някакво известие по някакъв начин кога как и т.н.?

Вие никога ли не сте получавал колетна пратка?

А ако обема е по-голям или в манифеста е обявена стойност над определена сума (не си спомням колко) или товара се стори "особен" на митничарите може да се наложи да се разходите до районната митница

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не на 16 съм :) Позлвам само е-конт. Нито ще е с голям обем нито висока стойност :) максимум 20-30$ калъфи за телефони и други аксесоари за телефони и таблети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пристигнат в пощата, ще ти изпратят една хартишка, че имаш пратка и да отидеш да си я вземеш. Разхождаш се до пощата и си готов. Това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще получиш известие, от пощаджията в пощенската Ви, кутия или ще дойде до вратата на вашия дом.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи поръчваш от китайски търговци според мен.... не съм виждал други да предлагат безплатна доставка за други страни, еле за България ...

Вие никога ли не сте получавал колетна пратка?

А ако обема е по-голям или в манифеста е обявена стойност над определена сума (не си спомням колко) или товара се стори "особен" на митничарите може да се наложи да се разходите до районната митница

Китайските търговци правят шашми, декларират че това са подаръци или нещо подобно, и така отпада митническото облагане.... не съм напълно сигурен, но поне във фирмата това минава понякога , а в други случаи се плаща митото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи поръчваш от китайски търговци според мен.... не съм виждал други да предлагат безплатна доставка за други страни, еле за България ...   Китайските търговци правят шашми, декларират че това са подаръци или нещо подобно, и така отпада митническото облагане.... не съм напълно сигурен, но поне във фирмата това минава понякога , а в други случаи се плаща митото...

И да и не... Аз ползвам co.uk сайта. Повечето оферти са с безплатна доставка. НО забележка! Ползваме фирма в UK, където първо отиват нещата, а от там ги пращат безплатно за България. Не знам каква им е далаверата, ама... Абе то "Аз" не е правилно, защото просто в компанията, където работя, имаме двама, които се занимават с това. Казваш им какво искаш и те поръчват. Но и двамата ползват тази компания, която е свободна за всички, регистрираш и готово. Поръчката я правиш на техният адрес и тя се доставя до тях в Англия и те ти я препращат към България или която и точка да си решиш. Всичко е тотално безплатно. Колкото и да е странно, а никога не е имало проблеми до сега, а към 100-тина човека от компанията ги ползваме непрекъснато. Нали е безплатно, та няма групови поръчки, кой когато му скимне... И двете душици само ни гледат на криво (angel) правят заявки едва ли не постоянно... Хей, ама е безплатно, не ме интересува как и защо печелят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.