Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!Надявам се че ще може да ми помогнете със следния проблем.Цъкам си без проблем през 1-вия сезон но тъкмо на края на 2-рия ми изхвърля без да ми даде грешка или нещо подобно.Важно е да се знае че играя с БГ Пач.Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирам се от една друга тема, че ме мързи пак да пиша. Да, яко нарцисизъм..  

... няма да е лошо да погледнеш в системните логове и да видиш дали има генерирана някаква грешка там. Това става от десен бутон на My Computer > Manage > Event Viewer > Windws Logs > System. Също е добре да провериш дали въпросното забиване (в случая изхвърляне) генерира определен "Crash dump". Такъв може да намериш в директорията на играта, най-вероятно с име адекватно на датата и часа на крашването. Разширението трябва да е .DMP Също може да провериш в директория %appdata%, в която се влиза чрез клавишна комбинация "Windows бутон + R" и пишеш "%appdata%". Там може да има CrashDump папка и генериран файл от това приложение (играта). Ако намериш такива неща, ще ти кажа с какво се отварят и как се четат. Иначе с Fifa 13 не се занимавам, но като напиша "crash dump fifa 13" в google и ми излизат съмнително много резултати за този проблем. Това ме навежда на мисълта, че е често срещан (забиването). Има доста видео клипове с разни решения. Аз лично не съм ги гледал, но те съветвам да ги погледнеш.

П.П. И в другата тема човека говореше нещо за резолюцията, като често срещан проблем. Виж тук Проблем с Фифа 13 Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много ще погледна каквото ми каза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rangel92
      Здравейте,
      Имам xbox 360 и искам да играя Fifa 13 с приятел, който се намира в Англия. До скоро и аз бях там и играхме без проблем в режим Online Friendlies. След като вече съм в България обаче не можем да се свържем, винаги излиза Loading, след това - Connection lost. И двамата си играем без проблеми в онлайн режим със случайни съперници, но помежду си не можем да се свържем.
      Аз ползвам интернет на Vivacom. Прочетох, че може да трябва да се пренасочат портове, да се въведат промените в NAPT и т.н. Аз имам достъп само до my.contact.bg. Не мога да отворя обаче 192.168.1.1, от Виваком не дават user & pass, не мога да променам UPnP настройките, защото това го няма в My.contact, а също четохме, че може да е проблем за връзката.
      Рутерът е някакъв странен Smartcom, на гърба му пише SAM.
      Ще се радвам, ако можете да помогнете.
    • от Георгия Кендерова
      Здравейте!
      Реших тази година да си купя някоя от двете футболни игри FIFA 13 или PES 13, но все още се колебая коя да избера. Някой, който е пробвал и двете да даде някакво мнение коя му е харесала повече. 
      П.С
      Също така, мога ли да си закупя FIFA 13/ PES 13 от amazon.com за PS3, което е закупено в България?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.