Премини към съдържанието
someone9693

Мнения за ВТУ за специалностите Информатика и Компютърни науки

Препоръчан отговор

Ами вече ти казах - треторазряден университет, от който може да получиш диплома, но не и знания, така че ако тапията ти е приоритет и не ти се учи, не ти пречи да се запишеш да учиш в него.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде е най-добре да се учи Информатика? Софийския? 

В СУ е доста по-добре, но там ще получиш някаква основа - колко ще надградиш над нея, зависи много и от самата тебе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде е най-добре да се учи Информатика? Софийския?

Виждам, че се интересуваш от материята... За информационни технологии мога да ти препоръчам два университета - Софийският и Техническият в София. Всичко останало е на заден план. Но от личен опит - образованието в БГ е под всякаква критика. Ако нямаш личната мотивация за допълнително самообразоване, то нищо няма да постигнеш. Ще имаш една диплома на края, но зад нея няма да стоят реални знания... Аз лично съм много огорчен и разочарован от моето образование. Добре, че намерих начин сам да се развивам и реализирам. Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз уча вече 2ри курс Компютърни системи и технологии в ЮЗУ и съм много доволен освен по 2 предмета, но за техническото документиране аз съм си виновен, че не ми хареса този предмет. А за материалознанието ми назначиха някакъв "пияница" дето ни говори цяла година за фотопечат и ситопечат и малко проводници, полупроводници и диелектрици но само до там.. :D Та за СУ са ми говорили доста неща. Едно приятелче е бил към СУ във Филиала на Пловдив една година и каза, че там се държат със студентите като кучета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та за СУ са ми говорили доста неща. Едно приятелче е бил към СУ във Филиала на Пловдив една година и каза, че там се държат със студентите като кучета...

Мда... Карат ги да учат за изпити вероятно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно приятелче е бил към СУ във Филиала на Пловдив една година и каза, че там се държат със студентите като кучета...

Е нормално, ти какво очакваш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда... Карат ги да учат за изпити вероятно. :D

Всъщност момчето, което ми каза ми е най-доверения приятел сред колегите и мога да кажа, че е умно момче и набляга на уроците. Не ги зубри, а ги разбира и рядко го виждам да се затруднява някъде. Та ми каза, че когато е учил там, колкото и да са учили, каквото и да са знаели повече от 3 рядко получавал някой специално за КСТ.

Е нормално, ти какво очакваш???

Очаква се от професор, д-р, доцент еди каква си друга титла да уважава поне малко тези, които искат да научат нещо и не са там само заради леките жени и чалготеките!

И аз имах един гл. ас. д-р Васил Станков Грозданов, който искаше следните неща от нас по В.М 2 и 3:

Да внимаваме в час, да пазим пълна тишина, да го уважаваме и той ще ни научи поне тези, които искаме. И мога да ви кажа, че сигурно той ще е най-класния преподавател, който съм срещал някога! Преподаваше добре лекциите, а извън сградата на университета никога не ни е подминал и винаги ни е поздравявал! Даже сме ходили с него от един корпус до друг и сме си разговаряли с него като равен с равен. А не да застане някакъв преподавател и да ни обижда, че сме прости маймуни, некадърници и прочие :)

Edit: И се оказа, че се познаваме с момичето, което е пуснало темата :D

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.