Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
gig93

Трябва ми мобилен интернет за 1 месец...

Препоръчан отговор

...но не знам от къде да си взема, навсякъде искат договори минимум 1 година, а на мен ми трябва само за 1 месец, кво ще ме посъветвате от къде мога да се взема флашка за лаптопа и да я платя само за 1 месец, става въпрос за Варна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От някой приятел? Тази "Флашка" е всъщност 3G модем и струва пари. Когато сключиш договор с оператора те ти я "подаряват", но пък подписваш договор за минимум 1 година, обикновено даже са 2... Във Варна има достатъчно свободни WiFi точки, не можеш ли да се възползваш от тях?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти прави договор за един месец бе братко!?

Освен да я вземеш назаем, както споена Джо,друг начин не виждам.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Излиза солено, доколкото виждам: http://www.vivacom.bg/bg/residential/prices_and_services/mobilni_uslugi/mobilni_predplateni/easy_traffic

Пакети за предплатен мобилен интернет, за да сте онлайн навсякъде
  • Сърфираш на воля където и да си
  • Без обвързване с договор
  • 0.01 лв за MB
  • 10 дни срок на валидност на включените MB
  • Стартов пакет Easy Traffic + 3G USB модем на супер цена
  • Уникален стартов пакет Easy Traffic + MiFi модем

Доколкото успявам да схвана, ако си имаш твой модем, a.k.a. флашка, плащаш 14,90 за десет дни с включени 1200 мегабайта. Ако не - 59,90 за първите 10 дни, после два пъти по 14,90 лв. Или, ако ги сметнеш... ще те заболи главата. 3 х 14,90 ако имаш и 59,90 + 2 х 14,90 ако нямаш флашка за един месец.

При Globul нещата са още по-груби: http://www.globul.bg/bg/prpdata_packs.html , да не говорим, че нещото, което те предлагат, е всичко друго, но не и интернет. Говоря ти от опит.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат си беше взел флашка на глобул само пробно за 1 месец и после я върна без да плаша нищо но не знам как е станал номера, относно безжичен то има много,но всичко е с пароли там където съм аз :(

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаем за къде ти трябва мобилен нет, но ако е за у вас, накрай комшия да ти сподели неговия примерно, и на края на месеца му заплати половин такса... С тия мобилни оператори нищо друго няма да направиш, освен да се набуташ яко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат си беше взел флашка на глобул само пробно за 1 месец и после я върна без да плаша нищо но не знам как е станал номера, относно безжичен то има много,но всичко е с пароли там където съм аз :(

Щом е така, не можеш ли да опиташ да говориш с някои от хората наоколо - да им дадеш някой лев и да ползваш техния интернет. На днешните високи скорости едва ли някой даже и ще те усеща кога браузваш, стига да не се оливаш с торенти и да им пречиш на тях.

Не знам, но като опция това ми се струва много по-приемливо. Макар нищо да не може да замени мобилността с флашката. Лично аз се принудих да си взема една от Vivacom на някаква промоция - 7,90 лв. на месец за 3000 мегабайта на максимална скорост на месец с договор за две години, като полвам 3G. Абонат съм на Globul от много години, имам интернет на телефона и съответно мога да го ползвам с лаптопа, но на местата, където се подвизавам обикновено, скоростта им достига умопомрачаващите 5 KB/s (40 Kbit/s). Пощата ми се отваря за около 10-15 минути с техния "интернет". Нещо като първия вариант (с някаква такава промоция за минимална цена, та дори и с договор) не те ли устройва (зависи колко пътуваш и колко често се налага да си далеч от какъвто и да е кабел, де)?

ПП. Писали сме едновременно с колегата, и той също ти предлага единия от моите варианти.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз ще съм при едни роднини, срещу мол варна,но те нямат нет и са възрастни хора, супер тъпо ще е да питам съседите, при положение, че не познавам никого едва ли някой ще иска да си каже паролата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз ще съм при едни роднини, срещу мол варна,но те нямат нет и са възрастни хора, супер тъпо ще е да питам съседите, при положение, че не познавам никого едва ли някой ще иска да си каже паролата

Другото което се сещам е да си пуснеш домашен нет на безсрочен договор, но пък кофтито е че трябва да поизчакаш... Не знам какво да те посъветвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутил имат ли wi fi покритие при вас? Преди две години сестра ми ползва техен нет с лаптопа си. "Такса за 1 месец - 20 лева Такса за 15 дни - 12 лева"

Таксата се плаща в офиса и се получава парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.