Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Otogai

Дали ще може някъде да ми поправят HDMI кабела

Препоръчан отговор

Моят случей е че взех от един приятел HDMI кабел на заем за да видя как ще е,обаче стана някакъв фал и едната букса на кабела излезе,и просто искам да попитам дали има някъде някакъв офис или нещо от сорта където могат да ми го поправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5/7 лева е един кабел . Във един друг форум четох много добро мнение на сервизен техник .

Уред с цена под сто лева не се ремонтира :) всяко изключение е чесане на шугата или с две думи - за спорта :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

HDMI кабел не се ремонтира. 

Бях длъжен да питам  ;)

5/7 лева е един кабел . Във един друг форум четох много добро мнение на сервизен техник .

Уред с цена под сто лева не се ремонтира :) всяко изключение е чесане на шугата или с две думи - за спорта :D

Ти ми спаси живота,до колкото разбрах от моя приятел,кабелите стрували по 30лв на-горе,но като се разтърсиш из гугала се намира и за 7 лева(както ти каза)  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ако имаш късмет няма да е дефектно китайчето и приятеля ти няма да е с добро зрение. 

Качествените кабели са точно по-около 30 лв. и говорим за къси кабели до 3 м.

пс. Аз досега не съм видял китайски кабел които да вади добра картина при БР. Винаги има проблем при смяна на тъмна-светла сцена и ако е бил с хубав кабел ще забележи разликата.

Има го и момента с големия брак та може да купуваш и втори ако си "късметлия".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледай внимателно клипа - след 8 минута :) 30 , 50 .... 100 лева е чиста гъзария и нищо друго :no-no:

Скъпия кабел ще бъде красив , здрав , ще можеш да се хвалиш че имаш кабел от 80 лв. но разлика в картината няма да има а най много заради грубите / по дебели букси - да не може да се вкара в гнездото .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карам с кабели - дали струват и 4 лева , не знам - не съм ги купувал :)

Ама утре да се прецака - хвърлям и не ме е яд .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.