Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Машината ще се ползва за фейс,филми,музика,скайп,офис пакет,ХД клипчета,фотошоп,игри ще се играят онлайн може би от време на време слаби игрички.Пазаруването ако може да е от емаг заради безплатната доставка...ако компонентите в емаг ги няма може и от никем...вие решете кое е по изгодно...Претенции имам процесора ако може да е четириядрен,клавиатура  мишка и DVD записвачка да има...тази вечер ако поръчам компа кога ще ми я докарат???Дали я сглобяват на място или я пращат сами да си я сглобим???Очаквам вашите предложения...искам най-късно утре да поръчам компа със сигурност.Благодаря предварително:)...Нямам претенции на каква платформа ще е но предимството е на Интел:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK FM2A75 PRO4 AMD A75 FM2
AMD A10-6700 X4/3.7GHZ/FM2/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CM K280 W/ELITE 500W
23 LG 23EA63V LED IPS

Обща стойност - 955.08 лв. с ДДС

Количка.

ПС: За останалите пари - записвачка, мишка и клавиатура по избор.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината ще се ползва за фейс,филми,музика,скайп,офис пакет,ХД клипчета,фотошоп,игри ще се играят онлайн може би от време на време слаби игрички.Пазаруването ако може да е от емаг заради безплатната доставка...ако компонентите в емаг ги няма може и от никем...вие решете кое е по изгодно...Претенции имам процесора ако може да е четириядрен,клавиатура  мишка и DVD записвачка да има...тази вечер ако поръчам компа кога ще ми я докарат???Дали я сглобяват на място или я пращат сами да си я сглобим???Очаквам вашите предложения...искам най-късно утре да поръчам компа със сигурност.Благодаря предварително :)...Нямам претенции на каква платформа ще е но предимството е на Интел :)

4 Ядрен интел за 1000 лева няма никакво предимсво :) Но щом настояваш колегите преди да ми отрежат главата ще ти напляскат 349587349285672456 неизгодни предложения с Интел :)

http://www.jmt.bg/offers/2013-09-18-2.pdf

Частите ги има и в emag.

Ухх не съобразих монитора, карай :>

Редактирано от Росен Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интел с 4 ядра за тия пари не става за това  взимайте  вградено видео на AMD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интел с 4 ядра за тия пари не става за това  взимайте  вградено видео на AMD

Добре тогава Алкатраз...предложете тогава АМД с вградено видео...не е задължително да е на интел...изберете за тези пари най-изгодното...вие сте специалистите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Аз прочетох ако може четири-ядрен та не го приемам като твърдо изискване. Един I3 Хасуел идва екстра с някво бюджетно видео щом игрите не са с приоритет.

Това е с 23 инчов IPS монитор които е с вградени колонки. Връзваш го с един HDMI кабел и си спестяваш място на бюрото и джунглата от кабели.

Явно обаче ще трябва да се реже монитора или видеокартата понеже с тия записвачки прехвърляме бюджета. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен.

Дъното: Има всички нови изходи, HDMI, Има 2 USB 3.0 и всичко от което се нуждаеш!

РАМ: Сложил съм 8ГБ РАМ, които ще са ти предостатъчни дълго време, а ще ти трябват и заради фотошопа. Освен това са 2 плочки и ще дадът един много добър буст на системата, като заработят в двуканалов режим.

Процесор: Имаш 4-ядрен Intel Core i5 от новото Haswell поколение.

Монитор: 20 инчов, перфектен за твоите нужди.

Твърд диск: 500GB

Всичко останало няма нужда от разяснение. Имаш мишка, клавиатура, сд/двд записвачла и ти остават пари за доставката.

Публикувано изображение

Линк към количката !!!ТУК!!!

Относно сглобяването, ако искаш те да ти го сглобят им пишеш, безплатно е, но инъче ти го пращат на части!

Редактирано от Phenom98 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу съм си поправил поста, че не съм съобразил. Но нека стои така, може да е полезно на някого. Който търси за 1000 лева само конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната фалшива тема или автора изведнъж се е опаричил, но според мен си прави веселото!   може-ли-ъпгрейд

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, пуснал си тема, в която искаш конфигурация за Интернет, после си пуснал че искаш ъпгрейд за накаква Athlon конф. А сега гейм машина.

Ако не се лъжа вече ще имаш 3 компютъра. От къде ги вадиш тия пари бе човек :D Аз една машина за 600лв едвам ги спестих ти тука имаш 3 компа, че в рамките на 3 месеца ги копуваш. ЕВАЛА! :yanim:

Поредната фейк тема! :offtopic_s:

Редактирано от Phenom98 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже вие ше си счупите пръстите да  предлагате конфигурации  и хората ви взеха за мезе вече :) Предлагате 2 конфигурации  и кат не им харесва да ходят да си я изберат те.  От 300 теми за конфигурации дали има и 5 купени  реално. Освен това  вече ги има дадени тия компютри в 20 други теми около тая цена така че питащите да не си бъркат в носа ми да вземат малко да разгледат в раздела . За по 3-до 5 лева разлика всеки ден ли ше пускате теми ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.