Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди година си взех китайски таблет.(MID M7082) До преди няколко дни си работеше идеално,докато не му падна батерията ... заредих го и от тогава забива на надписа АНДРОИД и не иска да зареди по-нататък.Ако някой има идея как да го оправя,моля да каже!

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да намериш някой, който да ти преинсталира таблета. Преинсталацията е доста пипкава и не всеки ще се наеме да прави подобно нещо. Този проблем го срещам вече за 10 път с подобни модели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се прави Хард ресет? Ами аз мисля,че бих се справила с преинсталацията,но таблета не иска да се свърже с компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да влезеш в Recovery Mod, като натиснеш и задържиш за около 3 секунди Volume-, натискаш Power button-а и го пускаш и след него пускаш и Volume-.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показа ми се зеленото човече колето лежи .... корема му е отворен и от него се показва червен триъгълник с удивителен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи си влязла в Download режим :) .

Изключи го, и опитай с Volume + и Power - натискаш и задържаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ... показа ми същата картинка,но нямаше никакви надписи .... а като гледам снимката,таблета ми е абсолютно същия

Редактирано от Пламена П. П. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това.:   Натискаш и задържаш бутона за включване, и не го пускаш до края на процедурата. След това натискаш бутона за усилване задържаш малко и пускаш, натискаш бутона за намаляване задържаш малко и пускаш. Едва тогава пускаш бутона за включване.Натискаш отново бутона за включване и дано тръгне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това.:   Натискаш и задържаш бутона за включване, и не го пускаш до края на процедурата. След това натискаш бутона за усилване задържаш малко и пускаш, натискаш бутона за намаляване задържаш малко и пускаш. Едва тогава пускаш бутона за включване.Натискаш отново бутона за включване и дано тръгне :)

Малко объркващо сте обяснил колега. Процедурата е задържане на бутона за включване + този за усилване. След това устройството влиза в recovery режим и посредством бутоните за усилване и намаляне се навигира. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Здравейте, по темата и аз имам същият проблем - при мен като пусна устройството при надписа "Android" почва да зарежда и до там. Влязох в recovery менюто, с бутоните за увеличаване/намаляне маркирах опцията за фабрични настройки обаче като натисна Power(Еnter) бутона и не иска да го избере както и всички други опции от менюто. Не ми работи Ентер бутона нещо и не мога да направя нищо, че да се пусне таблетът. Някакви предложения?  Редактирано от Калин Карабойчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли е при теб.?

IMG_20130324_090737.jpg

братле би ли ми казал точно как да го направя моя таблет е същия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да влезеш в Recovery Mod, като натиснеш и задържиш за около 3 секунди Volume-, натискаш Power button-а и го пускаш и след него пускаш и Volume-.

За какаво караш хората да влизат в Recovery ?!? Като могат да направят ресет през настройките ? 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какаво караш хората да влизат в Recovery ?!? Като могат да направят ресет през настройките ? 

Как ще направи ресет през настройките, когато таблета й изобщо не се включва?

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще направи ресет през настройките, когато таблета й изобщо не се включва?

Не съм прочел. В този случай само рековери може да ги спаси, евентуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recovery не се ли флашва допълнително, за да може да влезеш в него ?Таблета не трябва ли първо да е руутнат за да има recovery? ... или се бъркам с Clockwork Mod Recovery?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушай сега задържаш копчето за звука нагоре +копчето за вкл./изкл. -и двете едновременно,след като ти се появи човечето натискаш само един път копчето

за вкл./изкл.-и тогава ще ти излезе менюто с надписите тъй наречения ''recovery mod''.Ина моя таблет и на много други е по този начин.

Надявам се да сум ви бил полезен........

колега recovery moda си е фабрично в таблета и не трябва да се флашва-.тва става въпрос за''clockword moda'' .И не трябва да е рутнат-тук рута  няма нищо общо с recoverito-то означава връщане на таблета до предходно състояние.Аз имам друг проблем след като го рутнах моя и инталирах рута към ''system''-тоест като системно приложение ,вече ми изчезна ''download moda'',ако някои има идея как се оправя ще съм му много благодарен да ми го разясни.

Редактирано от dimitar filev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.