Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

В момента съм с обикновени слушалки не знам как се водят те но нормални за 25~ лв. (Phillips SHP2000) и обмислям да си вземам 7.1к. Някой може ли да ми обясни накратко каква е разликата между двете и заслужава ли си ( аз г/д знам каква е но все пак може да греша) и да ми кажете дали ще мога да ги използвам тези 7.1 за всичко както и сегашните ми , т.е. Музика , Филми , Игри , Разговори по скайп и т.н.  Има ли опция да ги разменям 7.1 и обикновени както сегашните ми и ако не , подходящ ли е 7.1к звука за музика и за скайп и за филми и всичко останало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой се опитва да измисли топлата вода...

Защо ли сериозните фирми правят само 2.0 слушалки?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо ли някои струват повече от 1000 лева? :)

http://www.bomba.bg/slushalki-sennheiser-hd-700-over-ear-headphone-black-senh-hd700.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо ли някои струват повече от 1000 лева? :)

http://www.bomba.bg/slushalki-sennheiser-hd-700-over-ear-headphone-black-senh-hd700.html

И повече, и повече ;)

https://www.staxusa.com/earspeaker/stax-sr-009.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е бюджета за слушалките? Като оптимално решение(нито са прекалено скъпи, нито прекалено евтини, но с много прилично качество за домашно ползване) препоръчвам Steelseries 3H (USB).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами готов съм да дам ~60лв. то за 100 лева направо нов телефон да си купя.. :Д Намерих едни за 40 лв (SADES SA-901) ,които по качество сигурно не са тип топ но пак са около ухото не върху него (големи миди или там както се казват) и са 7.1ch 

Редактирано от Светозар (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едни що-годе ставащи нормални слушалки струват поне толкова, но за да са 7.1, ще е направен сериозен компромис с качеството, за да се вместят в тези пари, и според мен такива слушалки биха произвеждали повече звуково замърсяване, отколкото звук...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз съм наясно ,че ще има такова нещо и затова питах.Някой да предложи някакви слушалки за ~60 лв.? Благодаря за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PIONEER SE-M290 Аз имам тези и ги ползвам от почти 10 месеца ! Не са мръднали много-здрави слушалки. Звука е много-добър и чист, ниските и високите честоти са доста добри, средните са с прилично качество. Бас-а е доста дълбок и хубав. Има и преходник за жак от 3,2 до 6,3мм което означава, че слушалките може да ги слушаш на усилвател. Аз не съм ги ползвал на усилвател а на смартфон Sony Ericsson Live With Walkman с мод на аудио драйверите. За да им се насладиш и да им чуеш пълния потенциал трябва да имаш добра звукова карта.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук  виждам по добрия вариант на тези които ми прати за г/д същата цена а имат и магазин в Габрово , дали пък ще ги има там? :Д Ще трябва да мина да погледна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.