Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте.Сигурно от 1-2 седмици гледам лаптопи,ревю-та и т.н. Спрял съм се на тези лаптопи : http://ardes.bg/laptop/Lenovo+Ideapad+Y510p-51844 http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-450-h6p53ea.html?___SID=U http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-hp-probook-4740s-h4r04es.html?___SID=U имам и стара тема с предложения за последния лаптоп.Ще се ползва за леки игри като цяло и за общо ползване.. Не мога да реша кой лаптоп да си взема..От една страна не ми трябва i7 или пък 17 инч. за мен няма значение дали е 15 или 17 (по удобно ще е 15 естествено,но няма голямо значение за мен).. Помощ с изобора! Бюджета е около този 1400-1500 да кажем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако този модел е с алуминиева конструкция, ще се охлажда много - по добре. Може да вземеш него. Колегите могат да ти предложат и други модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo ThinkPad Edge E531

П.С.

HP ProBook 450 H6P53EA също заслужава един поглед.

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и един друг пример от Ейсър ( IPS Full HD екрана прави много приятно впечатление при него ):

- Acer Aspire V3-571G NX.M7EEX.044

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook 450 е същият като предложеният от авторът модел, но тук е на много по добра цена, а и с подарък мултифункционално устройство ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook 450 е същият като предложеният от авторът модел, но тук е на много по добра цена, а и с подарък мултифункционално устройство ;)

Без да се обиждаш, ама на линка дето колегата е дал в началото - те този: HP ProBook 450 H6P53EA - моделът е с около 67 лв. по-евтин и пак си има принтер подарък :) Но да не изпадаме в подробности :)

Иначе ако се абстрахирме от НР–тата, този модел също заслужава внимание: Lenovo IdeaPad Y510p 59-390551

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, ама на линка дето колегата е дал в началото - те този: HP ProBook 450 H6P53EA - моделът е с около 67 лв. по-евтин и пак си има принтер подарък :) Но да не изпадаме в подробности :)

Иначе ако се абстрахирме от НР–тата, този модел също заслужава внимание: Lenovo IdeaPad Y510p 59-390551

Опа... Моя грешка. Извинявам се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да..това леново най-много ми допада и на мен.То всички лаптопи тука са с горе-долу едни и същи компоненти,а до колкото знам тази серия на леново се води една от най-добрите им като изработка и моделът е доста добър..ь

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да..това леново най-много ми допада и на мен.То всички лаптопи тука са с горе-долу едни и същи компоненти,а до колкото знам тази серия на леново се води една от най-добрите им като изработка и моделът е доста добър..ь

Не си далеч от истината - Y-сериите на Lenovo са им най-високият мултимедиен клас. Пък и на този в последствие можеш да му махнеш ДВД-то и да му сложиш втора видеокарта за SLI режим и още по-добра видео производителност :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леновото на едното място е с лъскав дисплей, на другото с матов за едни и същи пари, така че обръщайте внимание на тези "подробности" като стигнете до покупка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леновото на едното място е с лъскав дисплей, на другото с матов за едни и същи пари, така че обръщайте внимание на тези "подробности" като стигнете до покупка ;)

Да те на y500 и y510p има хиляди модела.Този който съм посочил аз изглежда най-добре май :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1500лв се купува друг клас лаптоп : Lenovo Thinkpad Edge E531 Toshiba Tecra R950 Dell Vostro 3560 Обърни внимание, че Dell-а няма Numpad ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1500лв се купува друг клас лаптоп : Lenovo Thinkpad Edge E531 Toshiba Tecra R950 Dell Vostro 3560 Обърни внимание, че Dell-а няма Numpad ;)

Колега,обосновете се с това "друг клас"? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бизнес клас модели в който е наблегнато на качеството, а не са наблъскани як процесор и видеокарта с калпаво охлаждане в найлонов пакет като в гореизброените мултимедийни модели.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата преди мен ви е обяснил.Не гледайте само процесор, видеокарта и твърд диск.Има и други неща, които са много важни : гаранция, охлаждане, изработка.Процесорът на мултимедийния лаптоп ще остарее, шасито ще се скапе, а охлаждането ако не е добро може да забравите да използвате видеокартата, тогава какво правим :? Давате 1500лв, замислете се добре :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.