Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

Микрофон и камера - риск..?

Препоръчан отговор

Имам лаптоп с вградени микрофон и камера. Понеже се опасявам от незаконно подслушване/снимане през интернет единственото което ми хрумва е да ги изключвам с 'disable' от Device manager-a и да ги включвам само когато ще ги ползвам (микрофона често, камерата - рядко). Възможно ли от това да се повредят или да предизвикам някакъв проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам здраво Ви тресе параноята, и е по-добре да не ползвате интернет май...

Имам лаптоп с вградени микрофон и камера. Понеже се опасявам от незаконно подслушване/снимане през интернет единственото което ми хрумва е да ги изключвам с 'disable' от Device manager-a и да ги включвам само когато ще ги ползвам (микрофона често, камерата - рядко). Възможно ли от това да се повредят или да предизвикам някакъв проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залепи,едно непрозрачно тиксо върху oбективчето на камерата и нека гледат..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за глупост прочетох току-що ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш пр. в Гугъл (Zemana antilogger) - купуваш и инсталираш, че да се поуспокоиш малко.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма да се повреди ни микрофона, ни камерата, но не ти трябва да ги изключваш.На никого не си интересен нито Ти, нито аз. Виждаш ли какво е написал "Viper"? A " techmaniac"?И после се сърдиш, че хората се подигравали на "някого". Не пиши глупости и няма да има проблем. И в темата си за 20 левовите тонколонки беше същият!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заядливците без работа са навсякъде из форума и нападат на рояци всяка тема.. Има ли смисъл да се обясняваме? за да се опасявам че може да ме следят вероятно си имам причина..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тези със глупавите си въпроси май са още повече. ? :P

Никой не се е заяждал, къде пише нещо подобно ? Вие от малко ирония не разбирате ли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заядливците без работа са навсякъде из форума и нападат на рояци всяка тема.. Има ли смисъл да се обясняваме? за да се опасявам че може да ме следят вероятно си имам причина..

Да не си Мирослав Найденов или президента бе :ohmy: Глей са, кво щи кажа. Който има причина, да го следят, той знае как да се предпази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не, не е глупав въпроса. Ползвам микрофона всеки ден и ако всеки ден го включвам и изключвам знам ли, да не му стане нещо за това питам. ОК тука има хора които разбирате от техника повече от мен, ти си един от тях; никой не се е родил научен така че какво има да се заяждате да спамите и да ме нареждате - като не ви харесва темата е па не сте длъжни да отговаряте де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се повредиш ти самия от толкова притеснения! Дадох ти и вариант, но май не ти се чете. Щом имаш повод да си следен, то вече си хванат в "крачка" и спасение нема :wink12: .Решът ли, то и писанията ти от клавиатурата магат да ти бъдат прехванати и други варианти има. :)  По добре се откажи от пустия интернет щото е страшна работа :no-no:  Ха сега да те видя кво ще правиш - ще продължиш да пишеш или ще се разровиш в Гугъл, че да си намериш подходяща програмка????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявам и прочетох това което си ми предложил, благодаря ти. Това което писах последно беше за друг. Просто употребих ненужните и напразни усилия да се обяснявам с хора с които не заслужават да си хабя вниманието 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.