Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички. Имам следното питане: Може ли някои да ми даде списък на всички руски марки моторни триони ? Тия смотани щилове и особено хускварни са бокл*к. Мерси предварително. И моля не ми пишете коментари от сорта потърси в нета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти виждал ли си руски моторен трион дружба и работил ли си със него :)

Публикувано изображение

Не знам само защо руснаците не са му сложили колела - за да го буташ да запали Публикувано изображениеда оставим тежината от 15 кг.

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде ся, щиловете били боклук.. :D  Май търсим нещо евтинко или просто хейтваме ей така за спорта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз в момента имам Husqvarna 240 и "Урал 4" с бутало 55 милиметра. С Урал-а гътам и ги правя на трупчета а през това време този които ми помага чисти клоните с husqvarna-ta. Знам урал-а е мнogo тежък, но е и страшно мощен дъската ми е 60 см. По натам ще правя на Урал-а "козметичен ремонт" 

Не знам защо пишете коментари, които на мен са ми безполезни. МОЛЯ НЯКОИ ДА МИ ПИШЕ ПО ТЕМАТА  МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!!

Това че имам husqvarna не значи че ги харесвам просто ми трябваше някоя която реже клони но не исках викита микита.

Редактирано от mihaplyh (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички. Имам следното питане: Може ли някои да ми даде списък на всички руски марки моторни триони ? Тия смотани щилове и особено хускварни са бокл*к. Мерси предварително. И моля не ми пишете коментари от сорта потърси в нета :)

Нямам коментар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз в момента имам Husqvarna 240 и "Урал 4" с бутало 55 милиметра. С Урал-а гътам и ги правя на трупчета а през това време този които ми помага чисти клоните с husqvarna-ta. Знам урал-а е мнogo тежък, но е и страшно мощен дъската ми е 60 см. По натам ще правя на Урал-а "козметичен ремонт" 

Не знам защо пишете коментари, които на мен са ми безполезни. МОЛЯ НЯКОИ ДА МИ ПИШЕ ПО ТЕМАТА  МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!!

Това че имам husqvarna не значи че ги харесвам просто ми трябваше някоя която реже клони но не исках викита микита.

:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам леки съмнения за автора че е решил да извършва професионална работа с евтини триони :)

За целта си има професионална техника а не такава която е направена за домашно ползване - за 2/3 кубика годишно :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам леки съмнения за автора че е решил да извършва професионална работа с евтини триони :)

За целта си има професионална техника а не такава която е направена за домашно ползване - за 2/3 кубика годишно :D

А не бе.Точно това казах и в първият си коментар.Интересно ми е да чуя, защо автора упорито отказва да ползва професионалната и доказала се с годините техника, а предпочита руски самоделки????

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни в горското с какви машини работят и тогава коментирай кое е боклук и кое не е. Преди бяха с Хускварна, а сега са със Щил. Там сигурно са много по-тъпи от теб и не ги разбират нещата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е гледал от мангалите които ходят и режат безразборно :mad:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ви е такъв проблем да ми отговорите на въпроса ???  СЕГА ВСЕКИ ИМА МНЕНИЕ  отговорете на въпроса или не коментирайте !!! Аз режа около 20-25 кубика годишно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дружба,Урал,Тайга

п.п.Това е по първото търсене в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ви е такъв проблем да ми отговорите на въпроса ???  СЕГА ВСЕКИ ИМА МНЕНИЕ  отговорете на въпроса или не коментирайте !!! Аз режа около 20-25 кубика годишно !

Искаш марки?Ето ти такива - Вихрь,Зубр, Амур, Арсенал, Буран, Росмаш, Ижмаш,Белмаш...

Мисля, че бях достатъчно изчерпателен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш марки?Ето ти такива - Вихрь,Зубр, Амур, Арсенал, Буран, Росмаш, Ижмаш,Белмаш...

и  всичко това  го  сьбери в един кош и хаиде на вторични..........

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа аз нямам намерение да работя с тях.Това го адресирай към автора на темата. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На место да вдигате железа по фитнеса , по добре си вземете от тези кютуци :) и работете със тях .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.