Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Боян Дянков

Проблем с 3g модем на вивател върху китайски таблет престижо 7780

Препоръчан отговор

Prestigio 7780!

Моля помогнете. Вчера си взех УСБ модем  с сим карта за интернет на вивател, но не става на таблета ми. Изписва повредено усб устрйство. В магазина се опитаха да го оправят и въвеждаха ръчно APN точка за достъп , но като въведат настройките и натиснат "запази" екрана остава празен и нищо не се запазва. Не можаха да ми направят настройките. Някой ако знае как да го оправя , за да ми тръгне интернета моля да пише. Ще почерпя и ако е от Варна съм готов да си платя за да ми го fix. Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, не всеки модем се сработва със всеки таблет. Дай точна версия ба Андроид и модела на модема като начало. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Prestigio 7780 не е ли навигация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Prestigio 7780 не е ли навигация?

Таблет с ТВ тунер и ГПС модул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.