Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qqrr

Вграждане на субтитри

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам телевизор Samsung UE46F6400,как мога да вградя субтитрите в картината на 3d,пасивни или динамични за да гледам от USB флашка.Моля за програма за вграждане и упътване за работа с нея.Благодаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези програми мога ли да вградя 3D субтитри,ако ли не с коя програма?

Видео файла е във формат mkv.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мрежата има предостатъчно информация по въпроса, ама кой да търси? Чети - http://torrentstream.blog.bg/video/2011/07/04/nai-lesniiat-nachin-za-vgrajdane-na-subtitri.776114

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мрежата има предостатъчно информация по въпроса, ама кой да търси? Чети - http://torrentstream.blog.bg/video/2011/07/04/nai-lesniiat-nachin-za-vgrajdane-na-subtitri.776114

Не знам ти дали си пробвал по този начин,но аз пробвах и не става.Затова пиша в този форум и търся програма с ръководство за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал, защото не ми се е налагало да го правя, но описаният начин е доста популярен и със сигурност някой щеше да го отрече, ако не бе успешен. 

Чудя се и защо на теб това ти е проблем - F6400 не би следвало да има каквито и да са проблеми със субтитрите, пък дори и на 3Д филм. И ако не стават, не мисля, че проблемът е в телевизора.

П.П. Изцяло ли отпада вариантът да свържеш компютър и телевизор с HDMI кабел и да не си тровиш живота с 3Д самоделките из мрежата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал, защото не ми се е налагало да го правя, но описаният начин е доста популярен и със сигурност някой щеше да го отрече, ако не бе успешен. 

Чудя се и защо на теб това ти е проблем - F6400 не би следвало да има каквито и да са проблеми със субтитрите, пък дори и на 3Д филм. И ако не стават, не мисля, че проблемът е в телевизора.

П.П. Изцяло ли отпада вариантът да свържеш компютър и телевизор с HDMI кабел и да не си тровиш живота с 3Д самоделките из мрежата?

Трабват ми за 3D субтитри.Статичните стават и без програма.Слагам ги просто в една папка субтитри и филма,с еднакви заглавия и те си тръгват.Начин на вграждане на 3D и програма с упътване ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.