Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Георги пламенов

Търся филм който да има добавка 5.1 Аудио

Препоръчан отговор

Не знам дали е тук мястото на темата но...

Здравейте , имам една система и искам да и се наслаждавам докато гледам филми кефи ме много ефекта на 5.1 Аудио различните ефекти на задните колонки , ролята на субуфера да изкарва ефекта от атомна бомба или сблъсък между две коли и т.н :) та се чудех дали някой от вас е гледал такъв филм който да е интересен за сега съм гледам само Трансформърс 2 и 3 на двете части от началото ефекта като се върти (ДТС) много ме радва :) благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всички (да не кажа всички) филми, които се продават на Blu-ray и DVD са с многоканален (обикновено 5.1) звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време в Маймундата имаше "Междузвездни войни" и "Ледена епоха" на DVD формат с 5.1 DTS. Не знам дали ги има още. Можеш да потърсиш и други. Търси основно DVD формат или Blu-Ray. Във всеки торент има описание, където пише дали звука е 5.1 или стерео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.