Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Интересува ме , някой има ли представа дали сайтът mail.bg може да бъде ползван от чужбина и в частност от САЩ ?

Редактирано от b3s7ch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте . Интересува ме , някой има ли представа дали сайтът mail.bg може да бъде ползван от чужбина и в частност от САЩ ?

Никакъв проблем няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Youtrustand
      равейте искам да попитам дали, ако завършва счетоводство в България мога да работя в друга държава, пример Англия ? Как става минава се някаква квалификация какво трябва да направя или въобще не става ? Мога ли да завърша в България счетоводство и да го работя в друга държава дори и да мина някакви изпити и тнт или трябва на ново да го уча в другата държава ?
    • от canko99
      Добър ден! Имам влечение към колите, търся из форума някой компетентен  в областта на автомобилния дизайн или ако познава такъв да ми сподели подробности, тъй като това искам да кандидатствам. Мерси предварително!
    • от canko99
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от canko99
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.