Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NEO76

SKYPE-вход невъзможен!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблемът ми е че не мога да вляза в skype но не знам защо.Първо мислех че съм забравил паролата понеже не го ползвам често,но ето сега ми трябва,а не мога да го ползвам.Някой може ли да помогне?Прилагам и снимка за по добра представа.

post-63084-0-49686800-1382257277_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако инсталацията на Скайп е нова,първото вписване се бави много.Стига до няколко минути понякога.Може да е и от слаба скорост на интернета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво - забравил си паролата ли? Не смяташ , че ще ти предложим програма за разбиване на пароли или нещо от сорта, нали? Ако си забравил паролата, то  от Скайп е описали как се решава този проблем.

Според мен проблема е друг!

Първо провери връзката си с Интернет.?!?!

Не зная с коя версия на Скайп си но ми се вижда старичка, а това също води до описания от теб проблем. Обновяваш до актуалната версия или си изтегляш същата стара версия, но portable. Ако се наложи преинсталирай самия Скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво - забравил си паролата ли? Не смяташ , че ще ти предложим програма за разбиване на пароли или нещо от сорта, нали? Ако си забравил паролата, то  от Скайп е описали как се решава този проблем.

Според мен проблема е друг!

Първо провери връзката си с Интернет.?!?!

Не зная с коя версия на Скайп си но ми се вижда старичка, а това също води до описания от теб проблем. Обновяваш до актуалната версия или си изтегляш същата стара версия, но portable. Ако се наложи преинсталирай самия Скайп.

Щом казвам че "първо съм мислим" относно забравената парола имах в предвид,че не е там проблема.Паролата я смених,така че това отпада.Интернета си ми е в ред.Ще пробвам с нова версия и ще пиша резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От колко време не сте ползвал акауна си, защото ако не е ползван прекалено дълго време е твърде възможно да е изтрит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Багодаря за идеята за нова версия!Изтеглих си portable версия 6.1 сега всичко е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Багодаря за идеята за нова версия!Изтеглих си portable версия 6.1 сега всичко е ОК.

portable аз лично използвам в краен случай.  Та въпросната версия 6, стига да е съвместима с вашето РС, то не е нужно да е portable. Като, ти писах за portable, то имах предвид версии 3, 4 или 5. Ако така както си направил те устройва - добре, Карай така, не е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.