Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nemo_5

Търся skype 6.6.0.106

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся от къде да изтегля skype 6.6.0.106

Windows - a ми е XP и при поредната актуализация на Skype, нещо се случи и не се зарежда повече. Доколкото схванах проблема ми е необходима тази версия. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Windows - a ми е XP и при поредната актуализация на Skype, нещо се случи и не се зарежда повече. Доколкото схванах проблема ми е необходима тази версия. :)

http://bit.ly/Hcc8JD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го навред - цък 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!

Да не си със SP2 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Version 5.1 (Build 2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158:Service Pack 2)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го търсите ? Намерих го в Аптеката  на 2 преки от вас :) Не казвайте търся а казвайте мързи ме да го търся  и ви моля вас да ми го намерите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Version 5.1 (Build 2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158:Service Pack 2)

Можеш спокойно да го обновиш до   SP3. Затова имаш проблем със скайпа.

http://softvisia.com/download.php?view.1177

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помисля над варианта за ъпгрейд на Windows-а.

По безобидно ми се струва конкретната версия на скайп. А публикувах тема не за друго, а защото в официалната им страница няма по-старите версии, а от други места в мрежата ме е страх да смъквам програми и да ги инсталирам, заради вирусите. Та затова, да ми дадете по достоверен линк. Все пак благодаря за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помисля над варианта за ъпгрейд на Windows-а...

Не мисли, а инсталирай SP3 незабавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не мисли, а инсталирай SP3 незабавно.

Това е нещо основно за Windovs XP SP1 И  SP2  и засяга до определена степен и защитата на операционната система, той пита, получава отговор, ама щял да "мисли". Те хората са го измислили  още в 2008 година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк за SP3, съвсем достоверен, от първоизточника - http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

Бутона Download, на втория екран избери Proceed with this download, за да добавиш и 3-те допълнителни ъпдейта (с IE8). Може да избереш и първия вариант, но вероятно си забранил ъпдейтите, а това не е препоръчително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.