Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

След като го свържа през USB-то не ми разпознава нищо...  Изписва ми, че има непознато устройство... :( Теглих някакви драйвери Mio usb driver, но пак не става... :/ Искам да го свържа, за да си upgrade-на програмата за картите Mio Maps 3.2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го свържа през USB-то не ми разпознава нищо...  Изписва ми, че има непознато устройство... :( Теглих някакви драйвери Mio usb driver, но пак не става... :/ Искам да го свържа, за да си upgrade-на програмата за картите Mio Maps 3.2.

Каква е операционната система на компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win XP

Теглите това и го инсталирате. След това свързвате устройството

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=15

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пфффф .... оправих се :) HAPPYY.. Мерси все пак ;)http://service.mio.com/m0100/DownLoad_Faq_121080_Rest%20of%20Europe_English.html

Редактирано от zander75 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пфффф .... оправих се :) HAPPYY.. Мерси все пак ;)http://service.mio.com/m0100/DownLoad_Faq_121080_Rest%20of%20Europe_English.html

Софтуера, който ви предложих има и други функционалности като инсталиране на софтуер, синхронизиране на папки и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес Капитана здраво се е разработил. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от Milen Nenov
      Може ли който разбира да направи apk за 
      Аз те виждам КАТ...?
      Ще бъде интересно и полезно.
    • от callpchelp
      Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
    • от Христо Момчилов
      Здравейте колеги,

Имам фирма за доставки и разполагам с няколко автомобила и искам да налагам постоянен контрол над куриерите. Тъй като фирмите, които предлагат GPS Мониторинг в реално време са абсолютни главорези и цените при тях са космически, а знам, че това не е безкрайно скъпа технология, бих искал да попитам дали знаете за начин, който да предлага мониторинг в реално време. Всеки от куриерите разполага със служебен смартфон, който има GPS и е с операционна система Андроид. За момента единственият безплатен начин за следенето им е като използвам "Администратор на Устройства с Андроид", като всичките телефони са логнати в един Андроид профил, но по този начин не мога да наблюдавам всички едновременно на картата и всеки път, когато искам да намеря някой куриер трябва да цъкам на устройството му. Моето запитване е дали има вариант в който, чрез инсталирането на приложение на смартфоните, могат да се свържат с Desktop версия на приложението, което ще отразява в реално време моментната локация на всички куриери?

Поздрави,
      Христо
    • от mi6onti
      Здравейте . Имам нужда от съвет и препоръка за качествена gps навигация, която да съдържа карти за цяла Европа. 

И ако е възможно някой да ми каже, как точно се наричат устройствата, които представляват CD с display, и софтуера им разполага с gps навигация ?

Благодаря ! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.