Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля за коледа да си взема нов телефон,сега имам LG P-500 и ми вършеше работа,но само първите месеци. Аз искам телефона да има хубав звук ,добър обхват за Wi-fi,горе-долу хубава камера и да ми върши работа 2-3 години. Харесал съм си Сони СП експериа,но не ми се дават толкова пари за него и се спрях на сони експериа Л (ако по коледа има промоция на СП бих си го взел), ако може да ми препоръчате телефон като за моите изисквания и на подобаваща цена ще съм ви много благодарен. (не съм пробвал телефоните,който съм си харесал,така че не знам доколко те отговарят на претенциите ми) едит: предпочитам андроид (Samsung S2 Plus по-добър ли е от сони експериа Л)

Редактирано от flow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung I9105 Galaxy S II Plus както Ви е казал и колегата е най доброто за парите. Взимайте го!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.google.com/nexus/5/#/

Съвсем малко надхвърля бюджета, но мисля си струва.

Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet.

We're working to bring devices to more countries as quickly as possible.

Please check back again soon.

Ще се чака за този телефон , или когато го пуснат в България на много по висока цена ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до коледа ако излезе в европа цената  няма ли да е подобна? Този телефон много ми хареса! А LG nexus 4 как го определяте,по-добър ли е от сони Л или сони СП, ако да с какво и ако не,защо? ( СП със сигурност е по-добър,но искам да знам с какво)

Редактирано от flow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до коледа ако излезе в европа цената  няма ли да е подобна? Този телефон много ми хареса! А LG nexus 4 как го определяте,по-добър ли е от сони Л или сони СП, ако да с какво и ако не,защо? ( СП със сигурност е по-добър,но искам да знам с какво)

Ами аз ще се опитам да ти обясня разликата така ... 

Nexus 4 - 4 ядра - 1.5 GHz - Sony SP - 2 ядра 1.7 GHz

4.7-инчов IPS Plus капацитивен дисплей с Corning Gorilla Glas 2 и резолюция 1280 x 768 пиксела - на Sony SP - TFT 1280 x 720 

Nexus - 2 GB RAM - Sony SP - 1 GB 

По добре дай малко по вече пари за Nexus е заключението от мене ... 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже приблизителната цена на nexus 5 в България,дали ще си заслужава парите и дали е много по-добър от nexus 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nexus 4 се появи в България на цена около 800 лв, съмнява ме 5-ицата да се продава за по-малко. 

По характеристики ще е по-добър - дисплей, процесор, стабилизация в камерата, Gorilla Glass 3. 

Ти си преценяваш дали са ти необходими екстрите в повече, и готов ли си съответно да платиш за тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже приблизителната цена на nexus 5 в България,дали ще си заслужава парите и дали е много по-добър от nexus 4.

Ако имате възможност, проверете дали някой може да достави Nexus 5 в България. За някои европейски държави би трябвало крайната цена на Nexus 5 (16 GB) да е 349 EUR, а моделът с 32 GB да е 399 EUR. В Щатите съответно е 349 USD и 399 USD, а във Великобритания същото, но в GBP.

Снимка от сайта на Google с цените за САЩ в момента:

Публикувано изображение

P.S. Всички Nexus нямат слот за SD карта, така че е добре да прецените кой вариант 16/32 GB ще ви свърши работа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде честито на всички , на страхотна цена ще го купуваме Nexus 5 :indian: 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хайде честито на всички , на страхотна цена ще го купуваме Nexus 5  :indian:

Разликата между него и тръндафорите на Слави Трифонов е много малка! Даже и в ...цената си приличат. 100% покриване на цената и 200% - печалба.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата между него и тръндафорите на Слави Трифонов е много малка! Даже и в ...цената си приличат. 100% покриване на цената и 200% - печалба.

Безумие , буквално печалбата е 200 % 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този телефон ? https://www.ozone.bg/smartfoni/gigabyte-gsmart-guru-g1-9esimbab06-00-100?utm_source=social&utm_medium=facebook&utm_campaign=fb_guru_24.11един приятел ми го предложи и искам да ви чуя мнението. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GSmart Guru G1? Ето тук има малко по-подробно ревю от smartphone.bg: GSmart Guru G1 – бюджетен флагман с 4-ядрен процесор, Full HD екран и 2GB RAM

Още е рано да се търсят отзиви, защото това устройство е отскоро на пазара. Според мен батерията (2500 mAh) е малко слабичка за 5" FullHD екран. Този SoC (MediaTek MT6589Tи PowerVR SGX544) дава нелоши резултати на синтетичните тестове. Единственото, което не ми харесва е цената - около 650 лв., но това е доста субективно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам колегата е вярно е казал за батерията ... ще се радваш на по малко време за разговори и игри  ... на бенчовете гледам се е справил на средно ниво сравнение с Note 2 и Pad Fone 2 ... като можем да го сложим на 3 то място след тези две машинки ... 

И при Epic се е справил не лошо ... Ако искаш изчакай още малко да излязат мнения както ти е казал колегата но засега изглежда добра машинка ... 13-мегапикселова, с автофокус и LED светкавица, на гърба, предна 5-мегапикселова ... предната камера е доста впечатляваща ... няма Micro SD слот което го виждам като минус ... Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз ще се опитам да ти обясня разликата така ... 

Nexus 4 - 4 ядра - 1.5 GHz - Sony SP - 2 ядра 1.7 GHz

4.7-инчов IPS Plus капацитивен дисплей с Corning Gorilla Glas 2 и резолюция 1280 x 768 пиксела - на Sony SP - TFT 1280 x 720 

Nexus - 2 GB RAM - Sony SP - 1 GB 

По добре дай малко по вече пари за Nexus е заключението от мене ... 

Това е малко бакалска сметка, ако мога така да го кажа... IPS, много добре...До колкото IPS за телефони е чак пък толкова супер по-добрата технология.. 4,7... много добре..., ама не... 1280 x 768 vs 1280 x 720.......... айде стига... Само че това са "книжни" характеристики, някои от тях... Corning Gorilla Glas 2 не е по-добре от защитените стъкла на Sony, ако и да не се рекламират чак толкова. 2ГБ рам, да... това вече при Android ще даде разлика, определено.

Четирите ядра и те са малко "книжни", доколкото става дума за нормални потребители, с нормални потребности и ползващи разпространените приложения. Като човек, ползващ и четириядени андроид устройства, за крайния потребител, разликата в няколко теста изобщо не може да е за мен какъвто и да е критерии...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е малко бакалска сметка, ако мога така да го кажа... IPS, много добре...До колкото IPS за телефони е чак пък толкова супер по-добрата технология.. 4,7... много добре..., ама не... 1280 x 768 vs 1280 x 720.......... айде стига... Само че това са "книжни" характеристики, някои от тях... Corning Gorilla Glas 2 не е по-добре от защитените стъкла на Sony, ако и да не се рекламират чак толкова. 2ГБ рам, да... това вече при Android ще даде разлика, определено.

Четирите ядра и те са малко "книжни", доколкото става дума за нормални потребители, с нормални потребности и ползващи разпространените приложения. Като човек, ползващ и четириядени андроид устройства, за крайния потребител, разликата в няколко теста изобщо не може да е за мен какъвто и да е критерии...

Не не са бакалски сметки ... просто като попита за двата телефона дадох няколко примера ... това за стъклата на Sony е вярно ... ползвах дълго време един с нацепен дисплей на плочките ... за ядрата ... те не си остават книжни но пък са useless за сега ... ами да решава автора какво ще взема ,,, но не бих казал че SP е по добър от Nexus 4 ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, авторът на темата се насочи към нещо по-различно от Nexus, не знам дали забеляза двата коментара над твоя, където отговорихме на негов въпрос. Доколкото можахме. :) P.S. Всъщност си прав. За повечето RAM. Също така IPS не е супер технология, както спомена. Но и евтината TN също не е. Ето едно хубаво сравнение:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

djagi, авторът на темата се насочи към нещо по-различно от Nexus, не знам дали забеляза двата коментара над твоя, където отговорихме на негов въпрос. Доколкото можахме. :) P.S. Всъщност си прав. За повечето RAM. Също така IPS не е супер технология, както спомена. Но и евтината TN също не е. Ето едно хубаво сравнение:...

Благодаря за ревюто, в момента го гледам, само спрях за отговора ;)

п.п. Добро ревю, изгледах го с интерес...

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за ревюто, в момента го гледам, само спрях за отговора ;)

Този клип, който пуснах в спойлера е леко ексцентричен. Зависи кой как гледа...екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в никакъв случай не съм се отказал от nexusa. Говорих с един познат,който е управител в "Германос",той се изказа негативно към LG като цяло,той съди по това,че доста хора си оставели LG-тата в сервиза,препоръча ми HTC ONE mini, SONY SP и Samsung S II,но да ви кажа честно си държа на нексуса. Последни мнения по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ми се зави свят като чух ... никой не може да ми каже и да ме убеди че Nexus а е лош ... и новите модели на LG са толкова хубави машинки ... хич не тръгвай да си вземаш Mini ... S II също е добър модел но не може да се сравни с Nexus 4 ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.