Премини към съдържанието
ginebra

Какъв mp3 player да си взема?

Препоръчан отговор

Чудя се какъв да си взема, търся такъв със зареждаща се батерия, радио и по-голям дисплей. Ipod по мое мнение не си заслужават, по принцип добри са Creative и Сони естествено, но те са доста скъпички. Предложения?

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гости Ghostface Killah
Чудя се какъв да си взема, търся такъв със зареждаща се батерия, радио и по-голям дисплей. Ipod по мое мнение не си заслужават, по принцип добри са Creative и Сони естествено, но те са доста скъпички. Предложения?

Като изключим големия дисплей - креатив слим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:computer2: Ами прочети тук за какви предложения става на въпрос.Но прочети всичко ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сони не е добра марка в производството на мп3 плеъри!!! В производството на такива джунджуриики са силни DeisyMultimedia (възможно е да не сте ги чували) те произведоха едни от първите плеъри от които и MusickPen- химикал с радио. ;) Сонитата са добри за слушалки ,аз съм с такива на моя плеър.

Влезни в www.daisymm.com, там разгледаи и съм сигурен , че ще харесаш нещо. Но с голям дисплеи на ниска цена няма да намериш. Моя е Самсунг с 4 редов дисплеи и 65000 хил. цвята ама струва над 300лв. в Германос

ПП. Аз нямаше да се навия да си го купя ама ми го подариха :):P

Редактирано от ToBy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да не се отплесвам и да изписвам романи. Да, iPod са донякъде надценени. Определено са качествени продукти, но има твърде много излишни неща, които ускъпяват продукта, който и без това си е скъп заради марката. Разликата между iPod в реалното приложение не съответства на разликата в цената. Лично мнение.

Creative са определено добри, но при тях можеш да очакваш бъгове. Просто Creative явно имат някаква вродена некомпетентност, що се отнася до софтуер и драйвери. Иначе хардуерът им е добър. Предимно аудио хардуера и особено колоните. Ама то при колоните и Cambridge SoundWorks имат заслуги, но да не се отплесвам.

Sony загубиха доверието, което бяха си изградили у мен. Не искам да бъда разбран погрешно. Това е компания, която продължава да прави добра техника, но като че ли напоследък се забелязва повече лежане на стари лаври и изградена репутация. В момента самото име продава техниката, а не толкова качествата й. Все пак Sony имат доста добри попадения при портативните плеъри. Sony имат един недостатък - струват повече отколкото би трябвало да струват. Както и при iPod-а, тук марката си казва думата и почти само заради надписа "Sony" цената е неоправдано по-висока. Не съм 100% сигурен за портативните плеъри, но всичката им останала техника е неоправдано по-скъпа, затова предполагам, че портативните им плеъри няма да са изключение.

Може и да прочетеш поста ми в темата, която ти е дадена за проверка от Air_Alex, но аз ще го кажа и тук, за всеки случай: нека качеството на звука не ти е критерии за закупуване на плеър. Поне не критична. Портативните плеъри се слушат предимно на шумни места и стандартните им слушалки не са идеални, просто НЯМА начин да усетиш и иначе малката разлика в качеството на звука.

По важни са останалите функции, които ти трябват, размер, издръжливост на батерията, цена, окомплектовка и др.

Няма да е зле да кажеш горе-долу какъв капацитет ти е нужен, каква е максималната цена, която си готов да похарчиш, както и др. еветнуални предпочитания, които имаш, освен радио и зареждаща се батерия.

Вече с тази информация можем да дадем по-конкретни предложения. Впрочем, това, че искаш да е с вградена батерия, елиминира плеърите от ниския клас - те работят с батерии размер ААА, които трябва да сменяш като носни кърпички или да имаш няколко rechargable такива със зарядно.

Сони не е добра марка в производството на мп3 плеъри!!! В производството на такива джунджуриики са силни DeisyMultimedia (възможно е да не сте ги чували) те произведоха едни от първите плеъри от които и MusickPen- химикал с радио. :) Сонитата са добри за слушалки ,аз съм с такива на моя плеър.

Влезни в www.daisymm.com, там разгледаи и съм сигурен , че ще харесаш нещо. Но с голям дисплеи на ниска цена няма да намериш. Моя е Самсунг с 4 редов дисплеи и 65000 хил. цвята ама струва над 300лв. в Германос

ПП. Аз нямаше да се навия да си го купя ама ми го подариха :);)

Sony Е добра марка, но не и колкото ми се иска. По-скоро Daisy се излагат с техните пластмаси. Аз на един вид техен касов апарат съм работил и не съм особено доволен. За плеърите им съм чувал само негативни отзиви. Колкото до подобни All-In-One решения тип фотоапрат, камера, mp3 плъер, радио и не знам си още какво, ами това винаги е за сметка на качеството. Няма безплатен обяд. Количеството е за сметка на качеството. Ако и двете са налице, тогава цената скача. "Перфектните решения" на "идеалната цена" ги има само по WS Teleshop.

Колкото и да искам да подкрепя родното производство, не бих си купил нещо, което не работи добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.