Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Светозар

Храна за училище!

Препоръчан отговор

На всеки може би му се е случвало да си носи храна на работа или на училище поради различни причини като събиране на пари , домашното е по хубаво , купешкото много скъпо , или просто няма достъп до купешко. Та моят въпрос е : Каква храна си носите вие за работа или училище?Ситуацията при мен е такава : Нашите ми дават пари за училище, но от няколко седмици ги спестявам за да си купя нов телефон и затова си нося от у дома , но понеже продуктите от у дома също ги купуват родителите ми и те пак се харчат пари за обяд в училище и все едно ми дават хем джобни хем за спестявания и затова гледам да си вземам нещо по скромно.Очаквам да предложите идеи за евтина храна за училище или просто добри идеи които могат да се сложат в кутия (т.е. да не са супи) за да си готвя и да си нося по няколко пъти!Благодаря на всички предварително за отделеното време и идеи! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Мисля си за едни простички сандвичи... :) Едва ли би ти останало време да ядеш готвено с виличката. Нито пък би имало къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под евтина храна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа подценяваш ме ! :D Знаете как раниците имат едни отделения с джобчета за химикалки нали? Там си държа една вилица увита в пликче и си нося различни неща както и мои съученици.Голямо междучасие - 30 мин. , напълно достатъчно е , и се събираме 10 човека и си говорим! Имаме място пред стаята което не е направено с тази цел , но сградата там е недовършена и не пречи да ядем там + имаме и двор ( не този с игрищата ами двор за да излезем на чист въздух и да си починем междучасието.Национална Априловска гимназия ако знаете училището , в двора между 2-те крила сложиха пейки )Ами евтина храна може да се каже на картофи , царевица/боб в консерва ( всъщност са доста вкусни ) или пък някакви зеленчуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа подценяваш ме ! :D Знаете как раниците имат едни отделения с джобчета за химикалки нали? Там си държа една вилица увита в пликче и си нося различни неща както и мои съученици.Голямо междучасие - 30 мин. , напълно достатъчно е , и се събираме 10 човека и си говорим! Имаме място пред стаята което не е направено с тази цел , но сградата там е недовършена и не пречи да ядем там + имаме и двор ( не този с игрищата ами двор за да излезем на чист въздух и да си починем междучасието.Национална Априловска гимназия ако знаете училището , в двора между 2-те крила сложиха пейки )Ами евтина храна може да се каже на картофи , царевица/боб в консерва ( всъщност са доста вкусни ) или пък някакви зеленчуци.

А стол нямате ли в училище ? Вярно от домашното по-хубаво няма, ама пък само едни и същи сандвичи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма стол , то стаи няма пък стол... :Д Буквално в новата сграда има недовършени стаи, но училището си приема ученици и в момента моят клас е буквално в стая 5 на 2,5 метра за 21 ученика което си е малко подигравка ама..Нямаме и кабинети по физика/биология/химия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами евтина храна може да се каже на картофи , царевица/боб в консерва ( всъщност са доста вкусни ) или пък някакви зеленчуци.

е щом не ти тежи да носиш консерви

иначе за в кутийка стават и спагети, салати, нарязани колбаси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е разбира се, че у дома ще си ги отворя и ще си ги сложа в моята си кутия в която си нося храна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е разбира се, че у дома ще си ги отворя и ще си ги сложа в моята си кутия в която си нося храна...

е стига да не е много течно че отидОха омазани букварите

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ябълка, сандвич, някакъв друг плод ?! Нали уж сте 10 човека поне - виж другите какво ядат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.