Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте банда ;) Имам нужда от малко помощ, дано съм уцелил точното място. Тунера на компютъра ми е ATI TV Wonder™ 650 Series ... При настройки за район : Bulgaria и video input : Digital tv , програмите излиат, но е само звук и черен екран, приемам с вътрешна антена ... дали проблема е в драйвери или в антената?  :ohmy: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж описанието на тунера дали поддържа мпег4 и ако го поддържа то изберете друга държава - германия .

Пиша така без да съм запознат с такъв тунер нито пък менюто му .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава почвате играта с държавите - германия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава почвате играта с държавите - германия

Хммм, да почнем със системата (дънна платка, RAM, BIOS настройки, видеокарта, ОС (WIN/LINUX), скрийншот-ове на Device Manager, драйвер, С О Ф Т У Е Р, кодеци... и да се приближаваме до проблема? Това с избор на разни настройки "за лъгане" и екзотични държави като Албания, Испания, Чад и други... е дискутирано отдавна...

Ако не си търсил по ключова дума "проблем с тунер" и конкретния модел, все пак за този тунер потърси компетентен съвет от Exhumator в тази тема, ако не се лъжа той имаше такъв тунер и е в час...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.