Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Marchiano

Повреден хард диск Toshiba

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумци, повреден ми е хард диск Toshiba MK1234GSX: 2.5" HDD 120GB*

Имам ли възможност да го свържа с някакъв конектор на дъно Gigabyte GA-EP35-DS3L за да се опитам да възстановя някаква информация? Благодаря предварително.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, като втори диск и ако ОС го види, можеш да пробваш да извлечеш от него каквото може. За целта ти трябва обаче друг работещ диск с ОС, от който системата да зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АТА7 SATA 150Mbps? Защо не си оправят документацията от Toshiba? Да, моя грешка - интерфейсът е SATA - закача се като второ дискче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са му симптомите? Какво ви кара да мислите че е повреден?

Здравейте съфорумци, повреден ми е хард диск Toshiba MK1234GSX: 2.5" HDD 120GB* Имам ли възможност да го свържа с някакъв конектор на дъно Gigabyte GA-EP35-DS3L за да се опитам да възстановя някаква информация? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Ще пробвам в най-скоро време. Коя програма ще е най-добре да използвам в случая? 

Какви са му симптомите? Какво ви кара да мислите че е повреден?

Лаптопа известно време работеше твърде бавно, преместване, копиране отнемаше твърде време. Докато дойде момента да не се зарежда windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.