Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ето ,че дойде време да заменя старият телефон и се нуждая от вашите мнения .

Спрял съм се на два телефона .Ето ги и тях.

Samsung 

LG 

Моля за вашите мнения и препоръки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко бих си взел HTC.Иначе един плюс за Самсунга.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно мнение за самсунг от мен. Един приятел имаше л7 и беше ужасен, процесора беше заводски клокнат с цели 600мхз и печеше ужасно много и всичко му цепеше....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Motorola Moto G. Страхотен телефон, или поне на хартия :) Но ще трябва да изчакаш за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В LG-то ме привлича камерата и батерията ,но пък някак е неудобен ( поне за мен ) 

Самсунга е  някак по компактен и приляга добре в ръката ,но пък  казват ,че не може да се инсталират 

приложения на картата памет ,освен ако не го рутнеш ,което не мисля да правя.

Скала wIndows 7 не е мой сайт .Посещавам го ,както посещавам и много други сайтове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В LG-то ме привлича камерата и батерията ,но пък някак е неудобен ( поне за мен ) 

Самсунга е  някак по компактен и приляга добре в ръката ,но пък  казват ,че не може да се инсталират 

приложения на картата памет ,освен ако не го рутнеш ,което не мисля да правя.

Скала wIndows 7 не е мой сайт .Посещавам го ,както посещавам и много други сайтове .

LG то верно си е по голямшко ,но си има предимства,едни от които си посочил и ти.С размера му ще свикнеш много бързо! :)

Иначе за ,,,сайта,, се помайтапих разбира се ---знам ,че го посещаваш,както и за другите де ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз бих препоръчал това SONY

Аз подкрепям Sony и поста с Motorola! От този модел съм доволен, но не играя на игри нито с компютри, най малкото с телефони. Също много ми допада  HTC Desire 300, който се предлага от Виваком с абонаментен план за 12 лева . Моделите са два - единият с една Sim карта и вторият HTC Desire 500 Dual. Днес си поиграх с него и ми хареса! Дишка, успех!

Редакция: Абонаментния план от 12 лева е за модел 500 Дуал!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред IPS-са на LG - това Sony е като някоя антика!!!!

Принципно телефоните на Sony нямат свястни дисплеи!

Аз бих препоръчал това SONY

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поначало игри не играя ,но сигурно ще разцъкам някоя ,просто няма как да не пробвам .

Предполагам ,въпреки ,че камерата на самсунга е 5 мп ,прави задоволителни снимки .

Интересува ме и звука на телефоните ,като сила и качество .Търсих да намеря нещо ,но нищо съществено .

Когато ги гледах в магазина ,ми се стори  ,че на  LG-то звука е по- силен и по чист  .

Помагайте ,че утре ще взимам някой ,но това НО ме убива  :)  кой да е ? .

Rude влиза в бюджета ,но защо ми е с две карти ,пари за допълнителна екстра ,която няма да ползвам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Поначало игри не играя ,но сигурно ще разцъкам някоя ,просто няма как да не пробвам .

Предполагам ,въпреки ,че камерата на самсунга е 5 мп ,прави задоволителни снимки .

Интересува ме и звука на телефоните ,като сила и качество .Търсих да намеря нещо ,но нищо съществено .

Когато ги гледах в магазина ,ми се стори  ,че на  LG-то звука е по- силен и по чист  .

Помагайте ,че утре ще взимам някой ,но това НО ме убива  :)  кой да е ? .

Rude влиза в бюджета ,но защо ми е с две карти ,пари за допълнителна екстра ,която няма да ползвам .

Но точно неговото предложение за мен като че ли е най добро. Също го гледах днес този телефон и си мисля, че си заслужава. А втора карта никой не те кара да слагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и вариант с една карта, но по рядко се намира, а и май е на същата цена.

Телефончето има приличен дисплей и хардуер. Батерията много ме изненада - при предното зареждане, с малко ползване, издържа към 10 дена. Не знам все още начин да се инсталират приложения на мемори картата, но пък двете ми навигации, които са доста обемни, се инсталираха от нея, така че заемат минимално място във вградената памет. Камерата не е кой знае какво, все пак говорим за GSM, но в случай на нужда става - цък.

Не казвам, че това е най-добрият вариант, но е един от добрите :) , за който можеш да помислиш.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред IPS-са на LG - това Sony е като някоя антика!!!!

Принципно телефоните на Sony нямат свястни дисплеи!

http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_Mobile_Display  -->>  http://en.wikipedia.org/wiki/Japan_Display

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах ревюта ,нагледах се и на клипове в тубата и ме заболя главата .

Май ще е LG-то .

RudeBoy добър телефон е корето ,но грешката е моя .Забравих да кажа ,че тела ще се взима с абонаментен план от Германос 

и този който предлагаш го няма ,или поне аз не го открих в сайта им .

Благодаря на всички .Силно се надявам ,че съм направил правилният избор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Някъде да съм споменавал, че дисплеите в телевизорите им са лоши? Имах предвид панелите в смартфоните им... другите производители поставят LCD 2, LCD 3 и т.н, да не говорим за IPS.....

Докато от Sony поставят някаква матрица наподобяваща много на TN....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Някъде да съм споменавал, че дисплеите в телевизорите им са лоши? Имах предвид панелите в смартфоните им... другите производители поставят LCD 2, LCD 3 и т.н, да не говорим за IPS.....

Докато от Sony поставят някаква матрица наподобяваща много на TN....

И?... Дал съм само двата линка, за да не се налага да бъда груб... Не знам как трябва да реагирам на нещо подобно, каквито глупости си написал. Ще припомня: "Принципно телефоните на Sony нямат свястни дисплеи!" След това изказване ми идеше доста да попиша... Затова и премълчах и реших да дам само едни два линка, защото, каквото и да бях казал, нямаше да е в духа на приятелството. Затова и спирам до тук!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай - но в спора се ражда истината....

А това ще го коментираш ли?

А това

Всички нови модели на Sony - не струват!

Не може флагмана Z1 да е с обикновен TFT дисплей...

http://www.gforgames.com/gadgets/sony-xperia-z1-vs-iphone-5-screen-test-ips-vs-tft-38587/

И?... Дал съм само двата линка, за да не се налага да бъда груб... Не знам как трябва да реагирам на нещо подобно, каквито глупости си написал. Ще припомня: "Принципно телефоните на Sony нямат свястни дисплеи!" След това изказване ми идеше доста да попиша... Затова и премълчах и реших да дам само едни два линка, защото, каквото и да бях казал, нямаше да е в духа на приятелството. Затова и спирам до тук!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа ,че тела ще се взима с абонаментен план от Германос 

Това за абонаментия план се казва в първия пост.

Щом ще е с абонамент - htc desire 500. Казват, че процесорът му реално не е четириядрен, както, примерно, amd 760k X4 3.8 GHz за 145 лв. и i5-4570 3.2 GHz X4 за 360 лв :D

Но пък си струва, поне на хартия.

Сега чакам Росен да се появи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ,че съм бил ясен ,между кои два телефона е дилемата .

Бях се спрял на LG-то но  това  видео ме отказа. До колкото разбрах с моя лош руски ,че телефона грее .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мисля ,че съм бил ясен ,между кои два телефона е дилемата .

Бях се спрял на LG-то но  това  видео ме отказа. До колкото разбрах с моя лош руски ,че телефона грее .

Правилно си разбрал че грее - беше на 100 градуса в ръцете на човека , водещ коментара. Но това може да е единичен случай. Огледай отново моделите, които са ти предложени. Аз ще взема това  HTC Desire 500, което ти предложих! За сега поне има добри коментари за него. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не беше на 100 .Доколкото успях да видя на 30.4  .

Като се замисля ,едва ли са рестартирани тези телефони и всеки там си цъка и си прави ,каквото му хрумне .Може би и това да има някакво значение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.