Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KovachX

Съвет за нов телефон.

Препоръчан отговор

Здравейте,

както знаете изпрах си стария телефон. Прочетох още малко из нета и в край на сметка реших да го продам на един приятел и с още малко пари от мен да си закупя нов телефон. Насочил съм се към Samsung Galaxy S4. Имам и много въпроси за това: 

1. Чел съм и съм коментирал с приятели, че устройството по чуждите страни е с по-хубави параметри, от колкото в България. Това вярно ли е? 

2. Вярно ли е, че не всеки телефон разполага с опцията "Watch on"? Говорим за дистанционното, което използва инфра ред..

3. Ако първия ми въпрос е така с какви параметри е в България? Заслужава ли си да го поръчам от чужбина или от тук да го взема?!

4. Да изчакам ли известен период от време преди да го взема, докато излезне Note 3. За момента ще трябва да изчакам около 2 месеца, преди евентуално да взема S4. 

5. Какви са заводските дефекти? Ако има такива разбира се.

Ще Ви помоля да не ми предлагате други модели и да давате отговори с основание. Тоест не да ми казвате не си взимай S4, вземи си LG например. Няма да взема телефон или техника, която не е на Samsung! Ако се сетите и за нещо друго .. Казвайте... Аам и пропуснах нещо, ако някой го има хубав ли му е звука? На музиката имам предвид? Както и самата слушалка /за разговори/?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Защо смяташ така ? Възможно е само някои от функциите на приложенията да не са налични в различните страни, но само толкова

2. Как смяташ, според теб възможно ли е с мобилния си телефон да местиш канали на ТВ-то си (освен ако и той не е смарт, но пак ме съмнява) ?

3. От където и да го поръчаш ще е все тая, разлика може да има само в цените на апарата

4. Galaxy S4 си е флагман на марката, решението е твое

5. Имаше известни оплаквания свързани с батерията, но това предполагам са единични случаи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и така си решил да го вземаш едва ли някой ще те разубеди ... ами вземай го какво пускаш теми.

п.п. След няколко месеца им излиза водоустоичивия до 100м. а по другата година ще издържа включително и на центрофуга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Защо смяташ така ? Възможно е само някои от функциите на приложенията да не са налични в различните страни, но само толкова

2. Как смяташ, според теб възможно ли е с мобилния си телефон да местиш канали на ТВ-то си (освен ако и той не е смарт, но пак ме съмнява) ?

3. От където и да го поръчаш ще е все тая, разлика може да има само в цените на апарата

4. Galaxy S4 си е флагман на марката, решението е твое

5. Имаше известни оплаквания свързани с батерията, но това предполагам са единични случаи

2. Да, защото го опитахме ;) Един мой съученик е с Galaxy S4. Работи на всякакви телевизори, както и на кабелна телевизия :) Само трябва да си направиш настройките :) 

Така и така си решил да го вземаш едва ли някой ще те разубеди ... ами вземай го какво пускаш теми.

Не съм решил да го вземам ;) Исках съвет, но отново се намери някой, който да си чеша езика. Колебая се между моя, тоест Galaxy S2 Plus и S4. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм решил да го вземам ;) Исках съвет, но отново се намери някой, който да си чеша езика. Колебая се между моя, тоест Galaxy S2 Plus и S4. 

Интересно защо аз не се колебая между 3GS и 5S !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно защо аз не се колебая между 3GS и 5S !

3GS? Iphone е пълен боклук. Мой приятели са си чупили touch screen-а с изпускане на паркета. На моя нищо му няма след изпускане от метър и осемдесет височина на павета. Нищо му няма на touch screen-а. Защото това е glorilla glass. Тоест закалено стъкло :) И аз съм, като терминатор ... Здрав и работещ телефон при мен е постижение. Особено, ако е бил в ръцете ми повече от 3 месеца. Е с всеки мой Samsung е така. За това съм твърдо решен да е това модела ;) Не HTC, Iphone, LG и прочие .. Цялата ми техника е на Samsung и съм изключително доволен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3GS? Iphone е пълен боклук. Мой приятели са си чупили touch screen-а с изпускане на паркета. На моя нищо му няма след изпускане от метър и осемдесет височина на павета. Нищо му няма на touch screen-а. Защото това е glorilla glas. Тоест закалено стъкло :)

Ясно ми е че са боклуци аз и заради това и не ти го препоръчах.

Много ме впечатли модела значи сега като спомена на тия тоучскринове glorilla glass ще може ли като си го купиш да ни направиш едно клипче на нас простосмъртните как пада от 1.80 на павета и нищо му няма ? Само му издухваш праха и е на линия.

Аз се мъча с тия боклуци на apple и моя пада вече 10-15 пъти от височина на джобове и маси и както е с бъмбер наскоро забелязах лека пукнатина, май ще се минава на glorilla glass ама трябва да видя освен да не е такъв и да се изложа някъде от незнание !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е че са боклуци аз и заради това и не ти го препоръчах.

Много ме впечатли модела значи сега като спомена на тия тоучскринове glorilla glass ще може ли като си го купиш да ни направиш едно клипче на нас простосмъртните как пада от 1.80 на павета и нищо му няма ? Само му издухваш праха и е на линия.

Аз се мъча с тия боклуци на apple и моя пада вече 10-15 пъти от височина на джобове и маси и както е с бъмбер наскоро забелязах лека пукнатина, май ще се минава на glorilla glass ама трябва да видя освен да не е такъв и да се изложа някъде от незнание !

Колкото и клипове да направя няма да ми повярваш, затова, ако искаш мога да ти дам официални тестове из нета, които аз съм гледал. Както и представяне на Glorilla Glass. Аз лично от този touch screen съм много доволен. Един приятел с Note си удари телефона в ръб. На touch - а нищо му няма, но матрицата беше заминала. Самото стъкло бе здраво, без драскотина. Сега ще кача и тук в темата клипове. Единия ще е сравнение м/у GS 2 и Iphone 4s или какъвто е там :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и клипове да направя няма да ми повярваш, затова, ако искаш мога да ти дам официални тестове из нета, които аз съм гледал. Както и представяне на Glorilla Glass. Аз лично от този touch screen съм много доволен. Един приятел с Note си удари телефона в ръб. На touch - а нищо му няма, но матрицата беше заминала. Самото стъкло бе здраво, без драскотина. Сега ще кача и тук в темата клипове. Единия ще е сравнение м/у GS 2 и Iphone 4s или какъвто е там :)

Остави ги тия клипове. Направи свой собствен, аматьорски клип след като го купиш естествено. Казваш че ти е падал от 1.80 и нищо му няма ми покажи ни го ! Нагласени клипове от тубата не ми се гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф. Абе стига бе... Нов телефон... За какво ти е ? Като имаш страхотен SGS 2 ?

Колкото до ремонта/поправката в домашни условия...

-Пусни го в пералнята да се върти наобратно ! Може и да се оправи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Представяне на Glorila Glass  http://www.youtube.com/watch?v=aVxj6gRYwS0

2. Тест с намокряне на Glorila Glass http://vbox7.com/play:564fa385d0

3. Сравнение м/у Iphone и GS 2 http://vbox7.com/play:e307b2b0e4

П.П. Извинявам се, че така съм дал линковете, но не мога да се оправя с опцията Линк. Смисъл появява се директно линка ... Това е, което имам, като запазени клипове в профилите ми. Сега интернета ми е слаб и не мога да дам нещо повече ..

Остави ги тия клипове. Направи свой собствен, аматьорски клип след като го купиш естествено. Казваш че ти е падал от 1.80 и нищо му няма ми покажи ни го ! Нагласени клипове от тубата не ми се гледат.

С S4- та не бих експериментирал .. S2- та я изпуснах така ... Аз лично съм виждал какви ли не тестове и съм се обедил. Най-малкото, което е, ако минеш към Glorila Glass и изпуснеш телефона ще видиш. А, ако ти се скапе touch-a значи си попаднал на същото дърво, като iphone ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи ноут 3 вече го има и в българия. Един колега, го има от два дни вече и е много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи ноут 3 вече го има и в българия. Един колега, го има от два дни вече и е много доволен.

Принципно съм съгласен, че е добър смартфон. Но проблема е там, че не е по бюджета ми. И освен това е прекалено голям. Един мой приятел е с ноут и е прекалено голям. За това съм се насочил към S4. И друго, видях, че има процесори по 1,6 ghz и 1,9 ghz в интернет го мернах де. По магазините как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно съм съгласен, че е добър смартфон. Но проблема е там, че не е по бюджета ми. И освен това е прекалено голям. Един мой приятел е с ноут и е прекалено голям. За това съм се насочил към S4. И друго, видях, че има процесори по 1,6 ghz и 1,9 ghz в интернет го мернах де. По магазините как са?

Че аз друга версия освен тази с 1.9 Ghz процесор не съм виждал. Да не би да е някаква имитация на S4 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз друга версия освен тази с 1.9 Ghz процесор не съм виждал. Да не би да е някаква имитация на S4 ?

Не знам, възможно е. Написах в google мнения за S4 и ми излезна някакъв онлайн магазин и там го имаше с 1,6. А до колкото знам в чужбина са по 2,4 Ghz процесори. Както и с повече рам. Мисля, че беше 4 гб, но не съм сигурен .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига такива простотии ... S4 си е с 1.9 GHz на всякаде ... 

Това за чужбина че са с по хубави параметри чел си но не си дочел ... за големите страни се произвеждат зглобяват по добре за малките страни се произвеждат по друг стандарт ... 

Разликата между инчовете на Note 3 и S4 e 0.7 " но щом си решил значи е голям за теб но за цената разликата между двата телефона не надвишава и 200 лв . ЦЪК ЦЪК  а съм и сигурен че ако се разровиш ще ги намериш и на по ниска цена ... 

Ако имаш някой познат в чужбина ... струва си ... даже няма да ти казвам че за половината пари ще си вземеш от чужбина Nexus 5 ... каква е причината да не си вземеш друг смартфон освен Samsung ако не е тайна ... ЦЪК 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига такива простотии ... S4 си е с 1.9 GHz на всякаде ... 

Това за чужбина че са с по хубави параметри чел си но не си дочел ... за големите страни се произвеждат зглобяват по добре за малките страни се произвеждат по друг стандарт ... 

Разликата между инчовете на Note 3 и S4 e 0.7 " но щом си решил значи е голям за теб но за цената разликата между двата телефона не надвишава и 200 лв . ЦЪК ЦЪК  а съм и сигурен че ако се разровиш ще ги намериш и на по ниска цена ... 

Ако имаш някой познат в чужбина ... струва си ... даже няма да ти казвам че за половината пари ще си вземеш от чужбина Nexus 5 ... каква е причината да не си вземеш друг смартфон освен Samsung ако не е тайна ... 

Просто за мен Samsung е марката. Имал съм много техника на тази марка и ми харесва. Nexus 5 и принципно Nexus е нещо ново за мен. Не желая да експериментирам. И друго, за мен 200 лева са много. Смисъл Note 3 е по-скъп. Със сигурност. Просто S4 и Note 3 в момента бият всеки smart phone на пазара предпочитам S4 :) Имам човек в чужбина, но от там ще трябва да се разкодира устройството. Ако се разкодира губи ли се гаранцията? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто за мен Samsung е марката. Имал съм много техника на тази марка и ми харесва. Nexus 5 и принципно Nexus е нещо ново за мен. Не желая да експериментирам. И друго, за мен 200 лева са много. Смисъл Note 3 е по-скъп. Със сигурност. Просто S4 и Note 3 в момента бият всеки smart phone на пазара предпочитам S4 :) Имам човек в чужбина, но от там ще трябва да се разкодира устройството. Ако се разкодира губи ли се гаранцията? 

Като S4 е 999 лв. да не данеш 1016 лв . за Note 3 ... ЦЪК  малко по голям е да но на инч са над 360 пиксела ... 17 лв . е разликата между двата телефона ... за разкодирването не знам ... тази история с гарацнията ако е от чужбина става малко сложна ... човекът който познаваш да попита дали отпада гаранцията ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като S4 е 999 лв. да не данеш 1016 лв . за Note 3 ... ЦЪК  малко по голям е да но на инч са над 360 пиксела ... 17 лв . е разликата между двата телефона ... за разкодирването не знам ... тази история с гарацнията ако е от чужбина става малко сложна ... човекът който познаваш да попита дали отпада гаранцията ... 

Ти каза 200 лв, не 17 :D Окей, ще го помоля да разпита .. Ще видим де, а Note 3 има ли същите опции, както S4? Говоря за тази с дистанционното, за помахването над екрана и да вдигне с високоговорител, ако звъни телефона и прочие?! Не съм се интересувал много за Note 3 ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти каза 200 лв, не 17 :D Окей, ще го помоля да разпита .. Ще видим де, а Note 3 има ли същите опции, както S4? Говоря за тази с дистанционното, за помахването над екрана и да вдигне с високоговорител, ако звъни телефона и прочие?! Не съм се интересувал много за Note 3 ..

Има всичко даже и по вече от S4 ЦЪК 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има всичко даже и по вече от S4 ЦЪК 

Това със сигурности би било от полза. Ще го прочета и ще пиша отново :) Тогава вече може и да си променя мнението :) Това мисля, че ще промени идеите и представите ми .. Много БЛАГОДАРЯ :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двата телефона ще ми препоръчате да си взема Prestigio - някакви отзиви за него, някой от вас ползвал ли го е Sony Xperia J кои е за предпочитане? !!

SonSony Xperia JSony Xperia J

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така, прочетох ревюто на Note 3. Впечатли ме .. И то изключително много. Но все пак мисля да е S4. Все пак живея на общежтие. Страх ме е да не го откраднат. За това по-добре S4. За сега .. Но иначе Note 3 е просто уникален!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двата телефона ще ми препоръчате да си взема Prestigio - някакви отзиви за него, някой от вас ползвал ли го е Sony Xperia J кои е за предпочитане? !!

SonSony Xperia JSony Xperia J

Xperia J не става. По-добре htc desire 300 или 500. Разгледай и Sony Xperia M. Не съм търсил информация за цените на изброените устройства, защото не знам какъв е бюджета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.