Премини към съдържанието
BlazzgroM

Проблем при зареждането на Sony ericsson xperia ray

Препоръчан отговор

Здравейте,  преди една година телефона ми се беше изключил , защото бях изтощил батерията тотално . След това го включих да се зарежда , обаче като че ли някаде от самия телефон смуче ток и тази батерия не може да се зареди . Опитах с hard reset, преинсталация , ъпдейтване , но нищо не стана  .. само дето си загубих приложенията и игрите в телефона . Още в началото на годината бях го дал по сервизи и майстори  ( в рамките на Март месец някаде ) всеки един майстор на който бях го дал , ми го връщаше , като казва ,че незнае от каде е проблема и нищо не можел да направи . Наскоро го бях дал на един майстор от Харманлий , защото много го хвалели че ги прави , но днес ми върна и той телефона и казва че не можел да го направи , също така че имало някаква искривена пластинка която не можела да се смени . Не знам вече какво да правя , ако някой има идеи моля ви да ми кажете , защото само 3-4 месеца съм карал с този телефон и взе да ми прави проблеми .  Една година вече само по сервизи и майстори  които така и не можаха да го направят .  Toва пълничкото в батерията което е не помръдва, стои си там в средата и не зарежда батерията , макар че показва че се зарежда >>>. http://store.picbg.net/pubpic/59/53/6b135454e4b95953.jpg

Редактирано от DarkStar1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля???Телефона харчи ток винаги... Дори да него ползваш и да го носиш в джоба си...Какъв ти е проблема, че не мога да разбера.............За мен всичко е ОК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля???Телефона харчи ток винаги... Дори да него ползваш и да го носиш в джоба си...Какъв ти е проблема, че не мога да разбера.............За мен всичко е ОК!!!

Работата е че да речем му сложа заредена батерия и като е включен то я харчи за около 20-30 секудни и батерията става на 0 % .  !! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.