Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BlazzgroM

Проблем при зареждането на Sony ericsson xperia ray

Препоръчан отговор

Здравейте,  преди една година телефона ми се беше изключил , защото бях изтощил батерията тотално . След това го включих да се зарежда , обаче като че ли някаде от самия телефон смуче ток и тази батерия не може да се зареди . Опитах с hard reset, преинсталация , ъпдейтване , но нищо не стана  .. само дето си загубих приложенията и игрите в телефона . Още в началото на годината бях го дал по сервизи и майстори  ( в рамките на Март месец някаде ) всеки един майстор на който бях го дал , ми го връщаше , като казва ,че незнае от каде е проблема и нищо не можел да направи . Наскоро го бях дал на един майстор от Харманлий , защото много го хвалели че ги прави , но днес ми върна и той телефона и казва че не можел да го направи , също така че имало някаква искривена пластинка която не можела да се смени . Не знам вече какво да правя , ако някой има идеи моля ви да ми кажете , защото само 3-4 месеца съм карал с този телефон и взе да ми прави проблеми .  Една година вече само по сервизи и майстори  които така и не можаха да го направят .  Toва пълничкото в батерията което е не помръдва, стои си там в средата и не зарежда батерията , макар че показва че се зарежда >>>. http://store.picbg.net/pubpic/59/53/6b135454e4b95953.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля???Телефона харчи ток винаги... Дори да него ползваш и да го носиш в джоба си...Какъв ти е проблема, че не мога да разбера.............За мен всичко е ОК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля???Телефона харчи ток винаги... Дори да него ползваш и да го носиш в джоба си...Какъв ти е проблема, че не мога да разбера.............За мен всичко е ОК!!!

Работата е че да речем му сложа заредена батерия и като е включен то я харчи за около 20-30 секудни и батерията става на 0 % .  !! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.