Премини към съдържанието
lz1ico

Разпределение на натовареността на LAN (WiFI) мрежите

Препоръчан отговор

Разпределение на натовареността на LAN (WiFI) мрежите при WIN 7 32bit.

По стечение на обстоятелствата живея на такова място където се хващат 3-4 свободни мрежи (законни ), /net365.mobi/  ,  /vivacom free wifi zona/ , /net1 wifi/ ,  /UGO/ и други.

Изброявам ги за да няма тоя е тръгнал да краде нет.

Та на въпроса имам 2 wifi адаптера външни когато работят и 2-та, само единя сваля.

Има ли някакъв софтуер, които да извършва такова разпределение на натовареността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та на въпроса имам 2 wifi адаптера външни когато работят и 2-та, само единя сваля.

Има ли някакъв софтуер, които да извършва такова разпределение на натовареността.

Двата едновременно не могат да работят.Системата използва само този,който както казваш сваля.Другия можеш да го изключиш и ще видиш,че няма разлика в скоростта на интернета ти.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този на net1 не е свободен. като се закачиш и ти иска име и парола

Kaто гледам ,че си с титла WIFI експерт,се чудя как разбра това.Ами собственика на тази net1,ако е настроил рутера си да е без защита!Нищо няма да иска тогава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaто гледам ,че си с титла WIFI експерт,се чудя как разбра това.Ами собственика на тази net1,ако е настроил рутера си да е без защита!Нищо няма да иска тогава...

Само не знам колко от клиентите имах хотспоти с фърмуер на нет1 (Да не се бърка с рутера, предоставян от нет1). Как го разбрах ли ? - Имам приятел от нет1 и той ми каза, че се осигурени на места хотспоти, който са служебни и само за клиенти, а не за всеки. Освен това той работи в офиса на нет1, където има такова изделие и един ден ме ходих при него да пробвам сигурността на мрежата им, разбира се с учебна цел. За се закачих и понеже не знаех потребителското име и паролата започнах да sniff с backtrack, но уви не откривах никой в мрежата, докато неговия личен компютър и служебния бяха закачени. Какъв ще е този собственик като масово се купуват TL-WR740N, заради цената - аз поне хващам 10 около мен. Като познавам най-напредналите в квартала, който не искат и да чуват за dd-wrt или който и да е линукс фурмуер, защото нямако смисъл според тях да прецакват рутери и (аз съм на същото мнение) не си и предствям как ще стане номера с фабричния фърмуер на рутер за 30 лева, дори и 1043 на tp-link не можа да направи това с фабричния фърмуер.

Други въпроси ?

Редактирано от DD-WRT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за негативните одговори "много помогнахте".

Между другото под Линукс има такава програма.

Не вярвам чичо Бил да не си е оставил вратичка.

Всяка НЕ заключена мрежа е СВОБОДНА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали случайно някой знае потребителско име и парола за Net1 WiFi, тъй като при нас това е единствения "отворен" WiFi, но винаги иска потребителско име и парола, благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, fefoto fefof написа:

Искам да попитам дали случайно някой знае потребителско име и парола за Net1 WiFi, тъй като при нас това е единствения "отворен" WiFi, но винаги иска потребителско име и парола, благодаря предварително :)

Значи не е свободна. Или иска регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.