Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте изгоря ми харда на hp pavilion g series и съм купил нов, но понеже оригиналния windows е на изгорелия хард се чудя как да го възстановя?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъзнаваш ли колко е абсурдна темата ? Как ще възстановиш нещо след като  ти е изгорял харда ? Със кофата ли ще го преливаш или с моливче ще преписваш секторите с нули и 1-ци   :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъзнаваш ли колко е абсурдна темата ? Как ще възстановиш нещо след като  ти е изгорял харда ? Със кофата ли ще го преливаш или с моливче ще преписваш секторите с нули и 1-ци   :)

А ве мен това ми е пределно ясно не е нужно да се изявяваш! Мисълта ми е как да си го легализирам като лепенката отдолу е протрита и не се вижда целия код.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай ама  ти питаш как да извадиш  нещо от изгорял хард и не казваш нищо за ключове,катинари и тн. Както си го написал е пълна глупост :) Ключ или кракове,хакове  тука няма да ти  даде  никой. Ако си го беше записал на времето някъде на лист сега нямаше да се чудиш какво да правиш. Другия начин е да звънкаш на Microsoft .

Има OEM  версии  и може да ползваш някоя от тях . Пробвай се по част от ключа да видиш дали има в нета целия ключ. От умрелия хард няма как да извадиш нещо .Ако е бил със 8-ца ще береш ядове заради смяната на хард диска.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.