Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Може ли да се пригоди някаква клавиатура за лаптоп / Benq Joybook Lite U 101 B /

понеже не мога да намеря никъде? Намерих в някакъв сайт, но ми искаха 136 лв. и доставка до две седмици. Толкова пари не ми се дават. За тях мога да си купя друг лаптоп работещ втора употреба.

post-337238-0-86643900-1385037530_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в ebay.com. Там ще намериш по евтина, която обаче няма да има БГ буквите, но мисля, че това няма да ти е проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в ebay.com. Там ще намериш по евтина, която обаче няма да има БГ буквите, но мисля, че това няма да ти е проблем.

32.9 $ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32.9 $ :)

Да с доставката излизат горе долу 50-60 лева. Виж дали има обаче Shiping до България. Аз съм купувал няколко пъти клавиатури от акаунта на един приятел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да с доставката излизат горе долу 50-60 лева. Виж дали има обаче Shiping до България. Аз съм купувал няколко пъти клавиатури от акаунта на един приятел.

Доколкото знам доставката е безплатна. Едно приятелче редовно си купува от там и плаща толкова, колкото пише на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам доставката е безплатна. Едно приятелче редовно си купува от там и плаща толкова, колкото пише на сайта.

Ами ето ти решение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.