Премини към съдържанието
kalinkic

Лаптопа дава черен екран след профилактика

Препоръчан отговор

Здравейте.Вчера един приятел реши да си почисти лаптопа от прах и да смени термопастите на лаптопа (Toshiba c660d).И преди е правил тази процедура,но вчера след като е включил лаптопа и е почнал  да преинсталира Windows,лаптопа изведнъж е изгаснал.Сега при включване на лаптопа има само завъртане на вентилатора и черен екран.Къде може да е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е ако не е сложил охлаждането добре (Дори и да не иска се случва) процесора сигурно е вдигнал много градуси и да е изгорял... А може и видеокартата да е, какъв е модела на лаптопа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba C660d с амд процесор

Според мен е нещо от процесора, изчакай други мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да си го правил 1 2 пъти но то един път ще стане лошата работа ... и на мене ми се струва че е имало проблем с охлаждането ... ако си умацал нещата ситуацията е сложна ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носете лаптопа на сервиз, за да се локализира проблема. Щом е тръгнал и после е изгаснал със сигурност си прегрял процесора или видеокартата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.