Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Имам проблем с единия лаптоп- много слабо приема wifi ,а с другия нямам никакви проблеми.Имам един излишен рутер TL-WR740W мога ли да го свържа към лаптопа с по-слабия сигнал и да го използвам като допълнителен wifi adapter ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Имам проблем с единия лаптоп- много слабо приема wifi ,а с другия нямам никакви проблеми.Имам един излишен рутер TL-WR740W мога ли да го свържа към лаптопа с по-слабия сигнал и да го използвам като допълнителен wifi adapter ? 

Не, трябва ви WISP марпрутизатор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се намира единия лаптоп и другия? От едно и също място и разстояние ли се свързват към безжинчата мрежа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се намира единия лаптоп и другия? От едно и също място и разстояние ли се свързват към безжинчата мрежа?

Да от едно и също място се свързват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от едно и също място се свързват.

Марка на проблематичния лаптоп, както и марка на рутера към който се свързваш. Ти ли си  настройвал безжичната мрежа или доставчика?

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка на проблематичния лаптоп, както и марка на рутера към който се свързваш. Ти ли си  настройвал безжичната мрежа или доставчика?

Рутера е същия TL-WR740W, мрежата си е настроена от доставчика, лаптопа е acer aspire 5520

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера е същия TL-WR740W, мрежата си е настроена от доставчика, лаптопа е acer aspire 5520

Безжичната карта на този лаптоп е само с b/g стандарт. Рутера вероятно е настроен с N стандарт. Също така е хубаво да се смени канала на излъчване, защото по стандарт може да е 3. Кажи каква е марката на лаптопа, с който нямаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безжичната карта на този лаптоп е само с b/g стандарт. Рутера вероятно е настроен с N стандарт. Също така е хубаво да се смени канала на излъчване, защото по стандарт може да е 3. Кажи каква е марката на лаптопа, с който нямаш проблеми.

IBM thinkpad и packard bell

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IBM thinkpad и packard bell

Това не е цялото име или аз нещо не схванах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.