Премини към съдържанието
danielbonev

TV+ и F+ вече и при Виваком

Препоръчан отговор

ТВ+ и Ф+ са вече и в мрежата на Виваком ,дали да очакваме и по кабелните мрежи да се появят ,испанското първенство и формулата все пак са ценен материал и имат доста фенове ,сега с невъзможност да ги гледат . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може само да чакаме. То ще се види. Всичко е въпрос на договаряне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е реклама ,даже не съм абонат на Вива ,просто исках ако някой знае нещо да сподели ,толкова години Булсата бяха монопол за Примера и Ф1 ,не е ли "събитие" ,че започват да ги пускат и за други абонати .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нашта кабеларка официално няма TV+ и film+ ама като ще има формула заменят един от другите канали с film+HD

така че утре сме там "Formula 1 GRANDE PREMIO PETROBRAS DO BRASIL, Sao Paulo" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е реклама ,даже не съм абонат на Вива ,просто исках ако някой знае нещо да сподели ,толкова години Булсата бяха монопол за Примера и Ф1 ,не е ли "събитие" ,че започват да ги пускат и за други абонати .

е какви монополисти? той канала си е техен. те си го създадоха, те си решават какво да излъчват. явно просто са решили за добра сума, да продадат права за ползване. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.