Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, днес се появи някакъв странен шум от буфера ми.. при спряна музика се чува едно жужене сякаш някъде прави на късо.. не мирише на изгоряло и всичко работи нормално, но ми се случва за първи път и искам да попитам от какво се е получило това..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си кабелите дали не ти правят проблем.

Шума който чуваш предполагам е брум.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали този шум идва от говорителя на суба или вътре от кутията. Ако е от кутията може и трансформатора да е решил да си ходи в Китай. Нначе проверка на кабели, конектори, проба с друг здрав кабел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали този шум идва от говорителя на суба или вътре от кутията. Ако е от кутията може и трансформатора да е решил да си ходи в Китай. Нначе проверка на кабели, конектори, проба с друг здрав кабел.

Шума е от кутията на буфера..Проверил съм всички кабели и конектори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако кабела е изваден от звуковата и жака се увие със станиол, така че всички контакти да се свържат и продължава да се чува брум значи усилвателя и захранването са толкова качествено изпълнени, ако няма брум търси вината в китайското захранване на компа или в звуковата карта...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шума е от кутията на буфера..Проверил съм всички кабели и конектори.

Това е от трансформатора и ще си го ползваш така или ще го закараш в някое сервизче да ти обезшумят трафа или да го сменят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е позволено, но за да не правя нова тема ще попитам тук.. имам тонколони и буфер отново за компютър Genius.. свирят хубаво, обаче преди няколко месеца им стана нещо и сега като увеличавам или намалям звука им, свири ту едната-ту другата.. има едно положение на което свирят и двете, някакви предположения от какво се е получило това?Не знам дали има значение ама са на 2 години.. слушал съм музика умерено силно, но по доста време на ден..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.