Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Awesome55555

Шум от буфер на компютър

Препоръчан отговор

Здравейте, днес се появи някакъв странен шум от буфера ми.. при спряна музика се чува едно жужене сякаш някъде прави на късо.. не мирише на изгоряло и всичко работи нормално, но ми се случва за първи път и искам да попитам от какво се е получило това..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си кабелите дали не ти правят проблем.

Шума който чуваш предполагам е брум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали този шум идва от говорителя на суба или вътре от кутията. Ако е от кутията може и трансформатора да е решил да си ходи в Китай. Нначе проверка на кабели, конектори, проба с друг здрав кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали този шум идва от говорителя на суба или вътре от кутията. Ако е от кутията може и трансформатора да е решил да си ходи в Китай. Нначе проверка на кабели, конектори, проба с друг здрав кабел.

Шума е от кутията на буфера..Проверил съм всички кабели и конектори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако кабела е изваден от звуковата и жака се увие със станиол, така че всички контакти да се свържат и продължава да се чува брум значи усилвателя и захранването са толкова качествено изпълнени, ако няма брум търси вината в китайското захранване на компа или в звуковата карта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шума е от кутията на буфера..Проверил съм всички кабели и конектори.

Това е от трансформатора и ще си го ползваш така или ще го закараш в някое сервизче да ти обезшумят трафа или да го сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е позволено, но за да не правя нова тема ще попитам тук.. имам тонколони и буфер отново за компютър Genius.. свирят хубаво, обаче преди няколко месеца им стана нещо и сега като увеличавам или намалям звука им, свири ту едната-ту другата.. има едно положение на което свирят и двете, някакви предположения от какво се е получило това?Не знам дали има значение ама са на 2 години.. слушал съм музика умерено силно, но по доста време на ден..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.