Премини към съдържанието
Filsun

Мъртъв Optimus 2X ::. Начин за оправяне ?

Препоръчан отговор

Здравейте !

При опит за отключване на буутлоудера през AIO toolkit-а, стигна до партишън 17-ти и заби.....

Сега телефона е мъртъв и изобщо не ще да тръгне. 

Единствената надежда е, че успява да премине в APX мод и уиндоуса веднага го разпознава, добре, че съм му инсталирал APX/NVIDIA драйверите (Вадиш батерията --> вкарваш USB кабела и задържаш Vol + и Vol - и компютъра го разпознава) от, което следва, че би трябвало да има някакъв начин чрез програма/софтуер да го съживя или да го флашна...Но как ?

Имам нужда от помощ. Някои сблъсквал ли се е с такъв проблем и как го е оправил ? Ако някой има такъв телефон и е по-грамотен юзър, знаещ как да се оправи - да драсне някой ред, ще съм му благодарен....

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грамотни - много, помощ - никаква.

Това в реда на шегата.

Погледни тук да видиш някой от методите дали няма да ти помогне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста лесно се отключва LG, но я покажи ти по какъв метод се опита да го отключиш ? Опитай с този туул : [TOOL] Full Brick Repair (Clean & Easy). Колегата Algor те е насочил към една доста полезна тема. 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.