Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Свалил съм едно безплатно псд и искам да му ползвам надписа,но в оригинала е 250px , а аз искам да го направя около 40px и да му сменя шрифта.Oбаче какво ли не пробвах и винаги при задаване на 40рх се губи ефекта на надписа.Яввно не ми е позната техниката как да го смаля без да ми се губят ефектите.Какъв е начина?

Ползвам ФШ цс6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този надпис картинка ли е? Това PSD, за което си дал линк ли си свалил, защото на мен не ми дава да го сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този надпис картинка ли е? Това PSD, за което си дал линк ли си свалил, защото на мен не ми дава да го сваля.

Сигурно ползваш хром, пробвай пак през мозила или тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалил съм едно безплатно псд и искам да му ползвам надписа,но в оригинала е 250px , а аз искам да го направя около 40px и да му сменя шрифта.Oбаче какво ли не пробвах и винаги при задаване на 40рх се губи ефекта на надписа.Яввно не ми е позната техниката как да го смаля без да ми се губят ефектите.Какъв е начина?

Ползвам ФШ цс6.

А избираш ли слоя в който е надписа. И пробвай да скейлнеш целия надпис

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво се получава.видео

Имам предвид това: (тук е гимп, но операцията е подобна)

Публикувано изображение

И се получава това:

Публикувано изображение

В случая това е ненужно, преоразмеряването на надпис е много по-лесно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предвид това: (тук е гимп, но операцията е подобна)

Да ,но не виждам стиловете при теб върху надписа.Иначе смото оразмеряване  е лесно.Проблема ми е ,че ми се изгубва металният ефект.

Дори запазвам стилът и после правя нов надпис и прилагам стила,но пак се получава като на видеото.Явно когато даден стил се прави ,стойностите му не се запазват в проценти аз са твърди и за това така се получава.Ако са правени на голям надпис,после на малък резултата е друг.

Редактирано от gibson58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,но не виждам стиловете при теб върху надписа.Иначе смото оразмеряване  е лесно.Проблема ми е ,че ми се изгубва металният ефект.

Аз по принцип не го виждам като го отворя. Пробвай го този скейл, би трябвало да скейлне всички ефекти, приложени върху надписа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая това е ненужно, преоразмеряването на надпис е много по-лесно

Напротив, много е нужно. За да използва стила е необходимо да зареди файла Free_Chrome_2_Style_PLS.asl от rar архива в палитрата Style на фотошоп:

Публикувано изображение

След това, когато запише текста, просто прилага стиловете, ако не се получи желания резултат ще се наложи да попромени настройките на отдерните стилове.  За текст с много по-малки размери от този на автора ще се наложи да се променят настройките.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.