Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте момчета, хвърлила съм око на тази видеокамера за подарърк за десетгодишното ми дете.

http://shopix.bg/VIVITAR-DVR-850W-digitalna-videokamera-za-podvodno-snimane

Какво ще ме посъветвате?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте момчета, хвърлила съм око на тази видеокамера за подарърк за десетгодишното ми дете.

http://shopix.bg/VIVITAR-DVR-850W-digitalna-videokamera-za-podvodno-snimane

Какво ще ме посъветвате?

Благодаря предварително!

Пише, че камерата е за подводно снимане. Детето Ви да не е случайно водолаз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че камерата е за подводно снимане. Детето Ви да не е случайно водолаз?

Гмурка се, но съвсем не е случайно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами зарадвайте го тогава!Няма лошо.

Аз искам да го зарадвам, но се страхувам да не стане обратното - да го разочаровам. Марката ми е непозната, а  цената не е висока, не че винаги двете са гаранция за качество. Затова реших да попитам тук, дали някой има впечатления или е прочел отзиви.

Вие знаете ли нещо конкретно за този модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да го зарадвам, но се страхувам да не стане обратното - да го разочаровам. Марката ми е непозната, а  цената не е висока, не че винаги двете са гаранция за качество. Затова реших да попитам тук, дали някой има впечатления или е прочел отзиви.

Вие знаете ли нещо конкретно за този модел?

Не си заслужава! И не говорим за марката Защото, не снима видео с HD, камо ли във FULL HD.

То всяка съвременна "сапунерка" (компактен цифров фотоапарат), може да прави видеоклип в HD. (1280x720).

П.П. Преди месец някъде, имаше пусната подобена камера във Lidl. Но за разлика от този имаше по-добри характеристики.

Но, и цената беше с около 100 лв. отгоре.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си заслужава! И не говорим за марката Защото, не снима видео с HD, камо ли във FULL HD.

То всяка съвременна "сапунерка" (компактен цифров фотоапарат), може да прави видеоклип в HD. (1280x720).

П.П. Преди месец някъде, имаше пусната подобена камера във Lidl. Но за разлика от този имаше по-добри характеристики.

Но, и цената беше с около 100 лв. отгоре.

Да, но колко пари трябва да дадеш за да си вземеш непромокаем корпус за камерата за да снимаш под вода?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.