Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrey_96

Интересен проблем с драйвери

Препоръчан отговор

Имам интересен,и не чак толкова, проблем с драйвери на НВИДИЯ... Когато съм с по стара версия (примерно 285.00) - нямам проблеми , но когато сложа по-нова версия (примерно сега най-новата), компютъра ми по някое време почва да спича яко за по 3 секунди и го прави на всеки 5 секунди интервал ... Погледнах Task Manager-a и гледам,че процесора (като почне да спича) ми се товари така: 10-90% примерно , пада пак на малко проценти и изведнъж пак се качва 90-100%... Температурите са повече от нормални :) Като сложа по-стари драйвери всичко си е нормално... Немога да разбера или съм си хванал вредителче или да си преинсталирам компютъра... И какво мислите за WINDOWS 8 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остани си с по-старите драйвери. Може новите да правят проблем с Windows 8. За Windows 8 няма да изкавам мнение за момента. За мен този продукт все още е в процес на "дооправяне". Има още какво да се желае, но и този Windows  с течение на времето ще стане добра ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остани си с по-старите драйвери. Може новите да правят проблем с Windows 8. За Windows 8 няма да изкавам мнение за момента. За мен този продукт все още е в процес на "дооправяне". Има още какво да се желае, но и този Windows  с течение на времето ще стане добра ОС.

Да , ама с по старите версии не ми тръгват новите игри ,защото изискват от новите драйвери ... май ще е най-добре да си преинсталирам компютъра пак с 7-ца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.