Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cc23

Сериозен проблем със safe mode

Препоръчан отговор

Поради отстраняването на даден проблем ми се налагаше да вляза в safe mode. След като опитах да направя това по стандартния начин с F8 ми изписваше един син екран. Но понеже съм "тарикат" реших да провам от msconfig и след като рестартирах пак същото. Проблема е , че не мога да върна към Normal Mode, пробвах от менюто , Start windows normally, не става... каквото и да избера то си зарежда Safe Mode-a...т.е. синия екран с грешката. Тя е от рода , че може да имам вирус затова не ме допуска. Идеи как и въобще мога ли да се върна в Normal Mode ? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точно номера на грешката. Така може само да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

STOP: 00A0000007B (0xF894D640, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Пробва ли със : Last Known Good Configuration ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.