Премини към съдържанието
Daylight Dancer

Въпрос за рутер на Cisco - може ли да включим HDD?

Препоръчан отговор

RV215W-E-K9-G5

Закупихме такъв рутер и видяхме, че има USB Port та догатнах, че може да се включи външен твърд диск към него и да се достъпи по безжичен начин от лаптопа, който получава интернет от рутера. Вчера свързахме харда към рутера и в контролния панел на рутера нищо не намерих за хард диск. Въпросът ми е може ли в този рутер да се върже HDD и да има достъп до него от лаптопа по безжичен път?

Благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB port allows 3G and 4G wireless Internet connectivity anywhere (USB data card required) - Затова е този USB порт. Няма как да ти работи хард диска през него.

Ето ти и линк с информация за този рутер

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнвнието ми е че не си закупил най-удачния рутер за дома.И не ти ли се струва по логично да прочетеш инструкцията за ползване за да знаеш за какво плащаш.Там щеше да разбереш че в този USB порт се включва  3G модем който получава интернет от доставчика ти а рутера  съответно го разделя на няколко компютъра.

Публикувано изображение

PP.Вече са ме изпреварили с отговора :)))

Редактирано от roy2roy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.