Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
liberate1509

Можем ли да прехвърлим дисково пространство от единият локален диск в другия?

Препоръчан отговор

Здравейте хора един мой приятел наскоро ми каза че мога да си прехвърля дисково пространство от единия локален диск на другия (от Д,Е  на Ц ) въпроса ми към него беше как , но той ми каза че е забравил, ако мое някой да ми помогне да ми каже как ще съм му много благодарен :) ( локалният ми диск Ц е 18 гб, Д - 38 гб , Е - 20 гб ако мое нещо такова да стане :).... Ц-то да ми е 36 а Д-то 20 :) ) Благодаря предварително за вниманието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора един мой приятел наскоро ми каза че мога да си прехвърля дисково пространство от единия локален диск на другия (от Д,Е  на Ц ) въпроса ми към него беше как , но той ми каза че е забравил, ако мое някой да ми помогне да ми каже как ще съм му много благодарен :) ( локалният ми диск Ц е 18 гб, Д - 38 гб , Е - 20 гб ако мое нещо такова да стане :).... Ц-то да ми е 36 а Д-то 20 :) ) Благодаря предварително за вниманието :)

Принципно може, но зависи как са партициите върху диска. Иначе Д се намалява с 18Г, празното пространство се премества да е веднага след Ц и Ц се увеличава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно може, но зависи как са партициите върху диска. Иначе Д се намалява с 18Г, празното пространство се премества да е веднага след Ц и Ц се увеличава

Въпроса ми е как да го направя :) не разбирам и думичка където ми кaза, за тва съм пълна нула с ХД . Ако мое някакво инфо катo например 1. Натискате на Д диск с десен бутон 2. Натискате настройки ....и така нататъка .... :) благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай правих урок за колега, който искаше точно това което и ти. Надявам се да съм ти бил полезен. Това е програмата с която работих.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е как да го направя :) не разбирам...

Щом не разбираш,първо си изкопирай някъде извън ПС-то,всичко,което искаш да не загубиш до момента!Защото в повечето случаи,става загуба на ОС,заедно с всички архиви и се оправя единствено с нова инсталация!Това,което искаш,се прави,но преди нова инсталация на системата,а не след това!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе става и след това (и то лесно), ама ако знаеш как. Да беше казал поне с каква ОС си? С Win 7/8 може да стане и без допълнителен софтуер, за ХР трябват външни програми и най-вероятно ще се наложи да ги стартираш от CD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай правих урок за колега, който искаше точно това което и ти. Надявам се да съм ти бил полезен.Това е програмата с която работих.

Евала.... Златен си човек .... Много много благодаря ..... някой ден ако те вида ще почерпа :) мерси много ЕВАЛА :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.