Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди дни ми изгоря захранването ( 550 ватово) и се чудя дали да купувам ново,защото имам едно ,което ми е останало от преди,което е 250 ватово.Та молбата ми е дали ще ми трябва ново или мога да използвам това с по-малката мощност?

Operating System:                                                               Microsoft Windows XP Professional Build 2600

Processor Name:                                                                 Intel Core 2 Duo E8400
Processor Version:                                                              Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz          

BIOS Vendor:                                                                    American Megatrends Inc.
BIOS Version:                                                                   0518
Motherboard Model:                                                              ASUS P5GC-MX
Motherboard Chipset:                                                            Intel 945GC (Lakeport-GC) + ICH7
Video Chipset:                                                                  nVIDIA GeForce 9600 GT (G94-300)
Video Memory:                                                                   512 MBytes of GDDR3 SDRAM
Audio Adapter:                                                                  Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio [A1]
Audio Controller Hardware ID:                                                   PCIVEN_8086&DEV_27D8&SUBSYS_82491043&REV_01

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо отиди и си купи ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.