Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Моля да ми помогнете да намеря драйвери за аудио картата. Мисля, че такъв модел драйвери ми трябва за звуковата карта с windows7 x32

Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Редактирано от mihalez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лан карта, не аудио.

Как мога да разбера какъв драйвер ми трябва за да си пусна звука на компютъра, защото win7 не иска сам да си го намери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно по модела на дъното. След това отиваш на сайта на производителя и си теглиш драйверите за това дъно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно по модела на дъното. След това отиваш на сайта на производителя и си теглиш драйверите за това дъно.

Тази аудио карта ми е сложена скоро понеже старата изгоря, но сега преинсталирах win7 и в момента не мога да си пусна звук.

Нямам представа как да разбера какъв драйвер ми трябва за звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Run > "devmgmt.msc" - там най-вероятно с жълта удивителна ще е спомената звуковата карта под секцията с иконка говорителче.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Отваряш си щаигата изваждаш си звуковата карта и в поглеждаш внимателно каква марка е и какъв е моделът.2.Вземаш си лист и химикалка и си записваш марката и моделът на звуковата карта3.Отиваш тук >>>http://drpsu.com/drivers/13/?en4.Избираш устроиство то и модела5.Теглиш6.Инсталираш7.Кефиш се на аудиото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.