Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mihalez

Търся драйвери за аудио карта

Препоръчан отговор

Моля да ми помогнете да намеря драйвери за аудио картата. Мисля, че такъв модел драйвери ми трябва за звуковата карта с windows7 x32

Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лан карта, не аудио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лан карта, не аудио.

Как мога да разбера какъв драйвер ми трябва за да си пусна звука на компютъра, защото win7 не иска сам да си го намери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно по модела на дъното. След това отиваш на сайта на производителя и си теглиш драйверите за това дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно по модела на дъното. След това отиваш на сайта на производителя и си теглиш драйверите за това дъно.

Тази аудио карта ми е сложена скоро понеже старата изгоря, но сега преинсталирах win7 и в момента не мога да си пусна звук.

Нямам представа как да разбера какъв драйвер ми трябва за звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Run > "devmgmt.msc" - там най-вероятно с жълта удивителна ще е спомената звуковата карта под секцията с иконка говорителче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Отваряш си щаигата изваждаш си звуковата карта и в поглеждаш внимателно каква марка е и какъв е моделът.2.Вземаш си лист и химикалка и си записваш марката и моделът на звуковата карта3.Отиваш тук >>>http://drpsu.com/drivers/13/?en4.Избираш устроиство то и модела5.Теглиш6.Инсталираш7.Кефиш се на аудиото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.