Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

danko6

Проблем със свързване към интернет при Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте момчета 

Проблема е следният

днес си взех лаптоп samsung 270e5v и когато дойдоха да ми прокарат интернета ми казаха че не ми откриват мрежовата карта и да си купя рутер за да ползвам интернета през wifi-то понеже то си работи идеално.

Казаха ми че можело да е изгоряла мрежовата карта въпреки че лаптопа е чисто нов.

Има ли как да проверя дали наистина картата  е съсипана и от къде да намеря данни за драйвъра на тази карта.

Просто wifi-то си работи идеално, но на кабел няма как да си пусна интернета.

Ще съм благодарен на всякакви съвети относно решаването на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало провери дали са ти инсталирани всички драйвери. Виж в device manager дали имаш непознат хардуер или дали имаш "!" знак на лан картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш удивителна в Device Manager ,както е написал Emokostov, напиши и номера на модела :

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.