Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали темата е за тук,но...

Искам да емигрирам в Канада,без работна виза,четох за някакви френски колонии в Канада и някак си без визи има заминали Българи,ако някой знае от къде се хваща самолета,къде каца и изобщо всичко и как става това да заминеш без виза за Канада да сподели .Благодаря предварително :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I want immigrate from my country to some new place. I am thinking about places like Australia, Canada, United States and Britain.  Is there some way I can find out where it would be easiest for me to qualify? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.12.2013 г. at 18:56, Black Dragon 777 написа:

Здравейте,не знам дали темата е за тук,но...

Искам да емигрирам в Канада,без работна виза,четох за някакви френски колонии в Канада и някак си без визи има заминали Българи,ако някой знае от къде се хваща самолета,къде каца и изобщо всичко и как става това да заминеш без виза за Канада да сподели .Благодаря предварително :) .

Някакви си френски колонии. Утепателен израз, както казва геле. Ами глей са как ше те пУсАветва Геле. Фащаш некво крилоУ на некъв самУйет, кацваш некАде у френскио колон у Кънадъ, и кУгъ кацнеш, сичко е на шеесе и пойче дереджета. Веке ут Мильу си Мильу Милионерин-Ъ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде я извади от нафталина тая тема ! Автора вече е с канадско гражданство и в България си идва само на курорт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от KNSoldier_96
      Здравейте!Не знам дали тук е най-подходящото място за този въпрос.Значи накратко:Мога ли да си пусна програмата Adult Swim тук на моя телевизор в България?Гледах,пише че се излъчва само в САЩ и Канада,но много хора споделят,че гледат Аdult Swim в България.Основната причина поради която искам да имам тази програма е Rick & Morty (Рик и Морти).А също и самурай джак (Samurai Jack),но мисля,че той вече свърши.Надявам се да ми помогнете,ще съм много благодарен!Приятен ден! 
    • от Ragnarous
      Здравейте,

С един приятел решихме да отидем за 10-12 месеца в Австралия за да работим и да изкараме малко пари. Питам за себе си, той може да отиде ей така, но за мен... На кратко, моите въпроси:

1. Ходил ли е някой от Вас там за да работи?
      2. Впечатления?
      3. Лесна ли е процедурата за кандидатстване?
      4. Някакви изисквания има ли?

Благодаря предварително, че отделихте време да погледнете темата!

• от Лиляна Благоева Андреева
      НЯМА ВИЗА ЗА СПАСИТЕЛНИЯ БРЯГ

Сечем, горим гората
      не ставайте хайдути момчета –
      натам отиват нещата,
      като гъби тук растат минарета…

Това е държавна измяна
      и нека си гледаме “Листопад”-а,
      но защо да учат Корана,
      а държавата в колапс изпада…

Светът е вечно в криза,
      не се надявайте напразно момчета
      за спасителния бряг не дават виза
      не ще ви спасят и тез минарета…

Широко отворете си очите
      прочете и проникнете в моите слова:
      за да се сбъднат мечтите
      вам е нужна човечна човешка съдба!...

За да ни има тук и сега
      за да станем етерни и дълго вечни
      отхвърлете всяка вражда
      станете хора добри, сърцати, човечни…
    • от apostoloff
      ВИСОК, АМА МНОГО ВИСОК ЖИЗНЕН СТАНДАРТ

Наскоро разговарях със съседи и за сетен път се убедих, че простотията не ходи по говедата, а най- вече по българите. Моите съседи, без да са стъпвали в Испания, бяха непоклатимо убедени, че стандартът на живота в тази нещастна страна е много, ама много висок. Да, човек се ражда неинформиран, а умира дезинформиран…

Каква е истината? Ще ви цитирам няколко факти, а изводите си правете сами …
      Статистиката сочи, че средната БРУТНА работна заплата в Испания е около 1000 евро. От тази сума се удържат цели 43 % за 4 вида социални осигуровки. Излиза, че заплатата се стопява с 430 евро.

Да не забравяме обаче и данъка общ доход… В Испания той е прогресивен и варира- от 20 до 40 %. Дори и с най- ниския данък да те обложат, заплатата ти се стопява с още 200 евро.

В крайна сметка средностатистическият испанец остава с 370 евро. Чисто. Чисто ли?... Забравихме нещо много важно. Средностатистическият испанец, за разлика от средностатистическия българин, НЕ ПРИТЕЖАВА ЖИЛИЩЕ! Той ТРЯБВА да плаща и наем!

Какви са наемите в Испания?... Наемът на една гарсониера възлиза на 550 евро, а за що- годе прилично двустайно жилище трябва да наброите около 1000 евро! Разбирате ли сега, защо работещите испанци се наричат „работещи просяци”?...
      Живот като на кино! Хуквайте час по- скоро за Испания! Та да не изтървете големия келепир!

ПОСЛЕПИС: Миналото лято бях на почивка в Испания и с очите си видях колко права и точна е статистиката...

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
    • от PhX
      Здравейте, преди няколко дена се запознах с един сърбин, който е живял в Австралия (40години) и реших да си поговоря как е там "под нас" и т.н. След една обилна приказка във влака, нещо ме "удари" в главата и всички мечти за живот в България ми се изпариха и на тяхното място дойде Австралия. Но както и да е. Та имам няколко въпросчета понеже не съм запознат със документите, гражданствата, визите и т.н. До колкото разбрах от човека, за да получиш (или да кандидатстваш) за гражданство трябва да живееш в Австралия 3 години (така е било преди сега мисля че са 4) без да си извършил някакви престъпления и така нататък. Но в 1 форум намерих други неща свързани със визи, някакви точки за кандидатствания и т.н. и искам да ви попитам как стоят нещата там, мога ли например да влезна като турист и да си остана там някое време и след това да кандидатствам за гражданство (звучи лесно). Аз съм на 18, още съм във средното (последна година), имам 2 гражданства (Българско и Сръбско), знам английски доста добре. Трябва ли да завърша например висше, да упражнявам професията си тука и след това да кандидатствам по стандартният начин или мога да се набутам там при този човек да си намеря някъде работа на черно някое време и след това като стана пълноправен гражданин да започна един нормален живот? Също аз понеже имам 2 гражданства, трябва ли да се откажа от някое за да приема австралийското след време, защото до колкото знам не можеш да имаш повече от две. (Човекът ми каза че когато ми изтече сръбският паспорт например и лична карта ще мога да взема австралийски като втори) Доста се изписах но много неща не са ми ясни и очаквам ако можете да ми изясните основните неща да знам на къде да се ориентирам и какво да правя в следващите 2-3 години . Мерси предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.