Премини към съдържанието
dpmax

Потребни ли са тези usb модеми

Препоръчан отговор

Здравейте приятели !

Искам да ви попитам какво мога да ги права следните Usb модеми,първият е Modacom MW-U3500 а вторият е Huawei E-173u-2 както се подразбира единият е на макс телеком а другият е от виваком.Та въпросът ми е имат ли те някакво приложение след изтичането на абонамента,като изключим микро сд слота на huawei-a който така или иначе не работи без поставена сим-карта вътре,или да ги изхвърлям.Могат ли да се използват по някакъв начин.

Благодаря предварително на всеки отговорил,и хубав ден ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, използват се само с Дата карта. Сам по себе си модема е неизползваем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели !

Искам да ви попитам какво мога да ги права следните Usb модеми,първият е Modacom MW-U3500 а вторият е Huawei E-173u-2 както се подразбира единият е на макс телеком а другият е от виваком.Та въпросът ми е имат ли те някакво приложение след изтичането на абонамента,като изключим микро сд слота на huawei-a който така или иначе не работи без поставена сим-карта вътре,или да ги изхвърлям.Могат ли да се използват по някакъв начин.

Благодаря предварително на всеки отговорил,и хубав ден ! 

Без карта са неизползваеми... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря отново и на двама ви за бързият отговор.,отиват в кофата тогава  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.