Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dpmax

Atheros Wireless Adapter как да му изведа USB

Препоръчан отговор

Здравейте отново,приятели искам да ви попитам как да изведа Usb изход на този адаптер 

Atheros AR5B95  , приемам всякакви идеи ,има ли преходи някакви или трябва да го 

запоя никъде не успях обаче да намеря схемата му .Благодаря на всеки отговорил,поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да извеждаш USB на Wireless адаптер не схванах, а и се съмнявам да успееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да извеждаш USB на Wireless адаптер не схванах, а и се съмнявам да успееш.

Искам да му изведа usb за да мога да го свързвам към настолни и мобилни компютри където ми е удобно,а и самият модел адаптер е от мобилен компютър и става за определени модели ,искам да го направя универсален,това ми е идеята,а и от икономическа гледна точка няма да давам пари за външен wireless,а за успеха ако е възможно нищо не ми пречи да опитам  :) ,вие имате ли някаква идея,поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да му изведа usb за да мога да го свързвам към настолни и мобилни компютри където ми е удобно,а и самият модел адаптер е от мобилен компютър и става за определени модели ,искам да го направя универсален,това ми е идеята,а и от икономическа гледна точка няма да давам пари за външен wireless,а за успеха ако е възможно нищо не ми пречи да опитам  :) ,вие имате ли някаква идея,поздрави.

Честно казано никаква идея нямам как би се реализирало подобно нещо. :)

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано никаква идея нямам как би се реализирало подобно нещо. :)

Успех !

Благодаря,за отговора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,за отговора !

Да се разбира че искате нещо такова? Публикувано изображениеОписанието му е тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно адапчерче не беше ли 15стина лева :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като има флашки за 20 лева за какво ти е да се занимааш с  тия  работи ? Ако искаш да се правиш на майстор и ти допада мириса на калай и колофон вече е друга работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се разбира че искате нещо такова? Публикувано изображениеОписанието му е тук.

Благодаря,колега точно това търсех поздрави ! 

Като има флашки за 20 лева за какво ти е да се занимааш с  тия  работи ? Ако искаш да се правиш на майстор и ти допада мириса на калай и колофон вече е друга работа :)

Имам свободно време,и имам този наличен хардуер,какво ми пречи да се опитам да го направя,ако не се получи придобивам ценен опит ако пък успея освен опитът,пестя едни 12-20 лева който не са излишни на никого.Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.