Премини към съдържанието
dpmax

Atheros Wireless Adapter как да му изведа USB

Препоръчан отговор

Здравейте отново,приятели искам да ви попитам как да изведа Usb изход на този адаптер 

Atheros AR5B95  , приемам всякакви идеи ,има ли преходи някакви или трябва да го 

запоя никъде не успях обаче да намеря схемата му .Благодаря на всеки отговорил,поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да извеждаш USB на Wireless адаптер не схванах, а и се съмнявам да успееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да извеждаш USB на Wireless адаптер не схванах, а и се съмнявам да успееш.

Искам да му изведа usb за да мога да го свързвам към настолни и мобилни компютри където ми е удобно,а и самият модел адаптер е от мобилен компютър и става за определени модели ,искам да го направя универсален,това ми е идеята,а и от икономическа гледна точка няма да давам пари за външен wireless,а за успеха ако е възможно нищо не ми пречи да опитам  :) ,вие имате ли някаква идея,поздрави.

Редактирано от dpmax (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да му изведа usb за да мога да го свързвам към настолни и мобилни компютри където ми е удобно,а и самият модел адаптер е от мобилен компютър и става за определени модели ,искам да го направя универсален,това ми е идеята,а и от икономическа гледна точка няма да давам пари за външен wireless,а за успеха ако е възможно нищо не ми пречи да опитам  :) ,вие имате ли някаква идея,поздрави.

Честно казано никаква идея нямам как би се реализирало подобно нещо. :)

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано никаква идея нямам как би се реализирало подобно нещо. :)

Успех !

Благодаря,за отговора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,за отговора !

Да се разбира че искате нещо такова? Публикувано изображениеОписанието му е тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно адапчерче не беше ли 15стина лева :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като има флашки за 20 лева за какво ти е да се занимааш с  тия  работи ? Ако искаш да се правиш на майстор и ти допада мириса на калай и колофон вече е друга работа :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се разбира че искате нещо такова? Публикувано изображениеОписанието му е тук.

Благодаря,колега точно това търсех поздрави ! 

Като има флашки за 20 лева за какво ти е да се занимааш с  тия  работи ? Ако искаш да се правиш на майстор и ти допада мириса на калай и колофон вече е друга работа :)

Имам свободно време,и имам този наличен хардуер,какво ми пречи да се опитам да го направя,ако не се получи придобивам ценен опит ако пък успея освен опитът,пестя едни 12-20 лева който не са излишни на никого.Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.