Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравеите ! 

Притежам лаптоп Samsung NP-P500. Скоро след като го почиствах(отварях) ми се наложи да ползвам WI-FI, но уви нищо не стана. Не намира никакви мрежи, освен като пъхна кабела...Иначе преинсталирах драйвери, рестартирах рутери, пробвах на различни доставчици и все същото. Все си мисля, че като съм го отварял съм пипнал кабела на ето тази карта http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/616992296_1/New-300M-intel-622ANHMW-6200an-6200-wireless-wifi-mini-font-b-pci-b-font-e-mini.jpg

Тя е подобна на моята.. Въпросът ми е на кое от двете трябва да сложа кабела? На "белия триъгълник" или на "черния". Благодаря предварително !! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите ! 

Притежам лаптоп Samsung NP-P500. Скоро след като го почиствах(отварях) ми се наложи да ползвам WI-FI, но уви нищо не стана. Не намира никакви мрежи, освен като пъхна кабела...Иначе преинсталирах драйвери, рестартирах рутери, пробвах на различни доставчици и все същото. Все си мисля, че като съм го отварял съм пипнал кабела на ето тази карта http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/616992296_1/New-300M-intel-622ANHMW-6200an-6200-wireless-wifi-mini-font-b-pci-b-font-e-mini.jpg

Тя е подобна на моята.. Въпросът ми е на кое от двете трябва да сложа кабела? На "белия триъгълник" или на "черния". Благодаря предварително !! 

И на двете трябва да имаш кабелчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглобили сте си лаптопа без идея как после да го сглобите и сега питате как да го направите :) Нация техническа сме от всякъде :P С  безжичната мрежа нямаш  проблем а проблема ти е ,че пипаш  неща от които си нямаш понятие !

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съм казал някъде, че си нямам представа как да го сглобя??

Във всеки форум се намира някой, който да се заяжда с хората......

Ти имаш проблем със себе си..в този случай комплекси :)

Редактирано от Stunterrrrr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми явно нямате щом питате  ! Не се заяждам а констатирам очевадните факти .Преди да го разглобиш  проблем с безжичната мрежа имаше ли ?  Eто ти ти снимка да видиш как и къде са кабелите на тази карта

Публикувано изображение

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглобих го, но втори кабел няма...Единия кабел, който имам тръгва от инвентора...другия от къде точно трябва да дойде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.