Премини към съдържанието
Scarecrow

Задоволителна безжична мишка в диапазона 30-40 лв?

Препоръчан отговор

Съществува ли такава? Трябва ми да не гори батериите за 1 седмица, скролът да може да се натиска след първите 2 месеца и по възможност да не е твърде малка. От малкия research който направих, останах с впечатлението че трябва да се ориентирам към Logitech или по-евтината алтернатива A4 Tech.Някой има ли конкретен опит с изделия в тези ценови граници и как функционираха?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съществува ли такава? Трябва ми да не гори батериите за 1 седмица, скролът да може да се натиска след първите 2 месеца и по възможност да не е твърде малка. От малкия research който направих, останах с впечатлението че трябва да се ориентирам към Logitech или по-евтината алтернатива A4 Tech.Някой има ли конкретен опит с изделия в тези ценови граници и как функционираха?

Ползвам на A4Tech и съм останал доволен. Всичко останало е до удобството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от двете фирми съм използвал мишки и нямам проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръки/критики към някой конкретен модел?

Ето 2 модела, които според мен са сравнително издръжливи и удобни:

LOGITECH M185 Wireless mouse Swift Grey

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте тази ми харесва няма марка ама добре изглежда http://evtini-tableti.com/%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0-6182.html

ОО да и логитеч има http://proveri.bg/mishki?gclid=CODriYvdlrsCFUZY3godnWsApA

Тук има на майкрософт за тях съм чувал , че са издържливи , а дали е така не знам http://laptop.bg/mice

Един съвет аз бях капризен към мишки пробвал съм евтини и една скъпа още я ползвам от америка ми я донесоха

60$ беше мисля но на 2рия 3тия месец и взе да отказва левия бутон батерията много яка 3 4 месеца минимум , но поуката ми е ако сте като мен де нямам много пари пробвах скъпа и евтина ами и скъпата се скапа

и евтината много ми ги хвалят тея логитеч ама при мен нещо има оплитане на драйвъри вируси  и не съм сигурен здрава марка си е .

Но все някога ще си купя и друга марка да пробвам от интерес :)

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RAPOO 7100P

В емаг също е с безплатна доставка на същата цена ,има я и в технополис!

Като разцветки които съм срещал са черна,сива и червена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.