Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
EquilibriУМ

Препоръчайте ми външен хард (HDD) 1TB USB 3.0 <150 лв.

Препоръчан отговор

Най-важното - да е надежден! Въпросния хард ще се ползва за бекъп. Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Колебая се м/у тези два модела. Като че ли клоня повече към SILICON POWER, тъй като чета доста негативни отзиви за HD710.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 100% гаранция - въпрос на късмет е дали ще уцелиш надежден диск. И се спри на марка от производител, който произвежда сам дискове като WD, Seagate, Toshiba. Аз лично препоръчвам Western Digital, но не разчитай само на един външен диск да ти пази информацията, ако е много важна.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 100% гаранция - въпрос на късмет е дали ще уцелиш надежден диск. И се спри на марка от производител, който произвежда сам дискове като WD, Seagate, Toshiba. Аз лично препоръчвам Western Digital, но не разчитай само на един външен диск да ти пази информацията, ако е много важна.

Да, наясно съм, че който и производител, и модел да избера има вероятност да уцеля некачествена бройка. В момента имам външен диск, който работи без проблем, но за по-голяма сигурност реших, че имам нужда още едно копие на информацията. Не се бях замислил, за плюсовете на диск, който се произвежда от компанията която го предлага. Благодаря! Имате ли наблюдения върху конкретен модел на WD?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.